Geri Dön

Tarkan: Eşin, benzerin yok

Karantina sürecini eşi ve kızı ile Almanya'da geçiren şarkıcı Tarkan, normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte henüz Türkiye'ye dönüş yapmadı. Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından paylaşım yapan şarkıcı, İstanbul'a duyduğu özlemi dile getirdi.

Tarkan: Eşin, benzerin yok

Megastar Tarkan, milyonlarca insanın yaşamını tehdit eden corona virüs salgını nedeniyle aylardır eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile Almanya'daki evinde izole oluyor.

Haziran ayında normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte tedbiri elden bırakmayan şarkıcı, henüz Türkiye'ye dönüş yapmadı. Sosyal medya hesabını aktif kullanan şarkıcı, geçtiğimiz gün İstanbul'a duyduğu özlemi dile getirdi.

Megastar, daha önce çektiği bir selfie'yi yayınlayarak, altına "İstanbul Boğazı... Eşin benzerin yok dünyada. Ne güzelsin sen. Özledim seni" notunu düştü.

Tarkan: Eşin, benzerin yok

 

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner