Geri Dön

Tarkan: Eşin, benzerin yok

Karantina sürecini eşi ve kızı ile Almanya'da geçiren şarkıcı Tarkan, normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte henüz Türkiye'ye dönüş yapmadı. Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından paylaşım yapan şarkıcı, İstanbul'a duyduğu özlemi dile getirdi.

Tarkan: Eşin, benzerin yok

Megastar Tarkan, milyonlarca insanın yaşamını tehdit eden corona virüs salgını nedeniyle aylardır eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile Almanya'daki evinde izole oluyor.

Haziran ayında normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte tedbiri elden bırakmayan şarkıcı, henüz Türkiye'ye dönüş yapmadı. Sosyal medya hesabını aktif kullanan şarkıcı, geçtiğimiz gün İstanbul'a duyduğu özlemi dile getirdi.

Megastar, daha önce çektiği bir selfie'yi yayınlayarak, altına "İstanbul Boğazı... Eşin benzerin yok dünyada. Ne güzelsin sen. Özledim seni" notunu düştü.

Tarkan: Eşin, benzerin yok

 

Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber