Geri Dön

Tarkan gizlice Londra'ya gitti

Pandemi süresinde Almanya’daki evinde yaşayan Tarkan’ın gizlice Londra’ya gittiği ortaya çıktı. Burada aranjör Ozan Çolakoğlu ile buluşan Megastar, üç yeni şarkının kayıtlarını yaptı.

Tarkan gizlice Londra'ya gitti

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre, Pandemi sürecinieşi Pınar Tevetoğlu ve minik kızı Liya ile birlikte Almanya’daki evinde geçiren Tarkan, gizlice Londra’ya gitti. Burada aranjör Ozan Çolakoğlu ile buluşan Megastar, üç yeni şarkının kayıtlarını yaptı.

Londra kapanmadan önce yapılan bu kayıtların devamı ise her şey normale döndüğünde İstanbul’da yapılacak. Bu arada pandemi bitene kadar Tarkan’ın konser ve özel sahnelere başlamayacağı da gelen bilgiler arasında.

Tarkan gizlice Londraya gitti

MİLYONLUK TEKLİFİ REDDETTİ
Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda sık sık sahneleri çok özlediğini dile getiren Tarkan’a geçtiğimiz aylarda; Özbekistan’da düzenlenecek özel bir gecede sahneye çıkması için 1 milyon 250 bin TL teklif edilmişti.

Ünlü şarkıcı, koronavirüs sebebiyle bu teklifi reddetmişti. Pandemi sürecini Almanya’da ailesiyle geçirdiğini söyleyen Tarkan, hayat normale dönmeden herhangi bir anlaşmaya imza atmayacağını ifade etmişti.

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner