Geri Dön

Tarkan imaj değiştirdi

Bir süredir yaşamını Almanya'da sürdüren 'Megastar' Tarkan, pandemi sürecinde saçını ve sakalını uzattı. İmaj değiştiren Tarkan, son halini Instagram'dan, "Merhaba canlarım, özledim" notuyla paylaştı.

Tarkan imaj değiştirdi

2016'da Pınar Dilek ile sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan Tarkan, iki yıl sonra da baba olmuş ve kızına Liya adını vermişti. Geçtiğimiz haftalarda Yıldız Tilbe'nin 'challenge' akımını geri çevirmesiyle konuşulan Tarkan, pandemi sürecinde imajını değiştirdi.

"MERHABA CANLARIM, ÖZLEDİM"
Saçını ve sakalını uzatan Tarkan, son halini 4 milyondan fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştı. Yeni fotoğrafını yayınlayan ünlü şarkıcı, gönderisine, "Merhaba canlarım, özledim" ifadelerini not düştü. Tarkan'ın bu paylaşımı takipçilerini ikiye böldü. Kimi kullanıcılar, "Yaşlanma modunu kapalı unutmuş" derken, kimisi ise, "Bu saç olmamış" yorumunu yaptı.

Tarkan imaj değiştirdi

"PANDEMİ DÖNEMİNDE SON DURUMUM BU"
Geçtiğimiz yıl temmuz ayında yeni stilini sosyal medya hesabından yayınlayan Tarkan, bu gönderisini ise, "Aylardır ke

Tarkan imaj değiştirdi

stiremedim saçlarımı. Bu pandemi döneminde son durumum bu. Ay, ne yapmalı? Kestirmeli mi, uzatmalı mı?" notuyla paylaşmıştı.

Kızı koronavirüse yakalanan Nilüfer yaşadıkları süreci anlattıTürk pop müziğinin başarılı ismi Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı'nın doğum gününü kutlarken; koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Usta sanatçı, yayınladığı yeni videoda da yaşadıkları süreci takipçileriyle paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet