Geri Dön

Tarkan Tevetoğlu'ndan pazar günü paylaşımı

Pandeminin başından bu yana eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile birlikte Almanya'da olan Tarkan, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Bir kızı olan Megastar, son pozunda duygularını takipçileriyle paylaştı.

Tarkan Tevetoğlu'ndan pazar günü paylaşımı

2016 yılında Pınar Tevetoğlu ile nikah masasına oturmuş, 2018 yılında da çiftin kızları Liya dünyaya gelmişti. Pandemi süresince sahnelerden uzak olan ve vaktinin tamamını ailesiyle geçiren Tarkan, ev hallerini takipçileri ile paylaşmaya devam ediyor.

Megastar, pazar günü yayınladığı bu poza, "Bugün ruh halim bu. Kasvetli, sıkıntılı, biraz da hüzünlü. Hep yüzüm güler, hayat doluyumdur sanmayın. Düşerim ben de karanlıklara arada. Umarım sizler iyisinizdir. İyi pazarlar" notunu düştü.

Tarkan Tevetoğlundan pazar günü paylaşımı

KIZIYLA OYNADIĞI ANLARI PAYLAŞTI
Öte yandan Tarkan, önceki gün kızı Liya ile oyun oynarken çektiği fotoğrafı yayınlamış ve altındaki tütü dikkat çekmişti. Şarkıcı, paylaşımına; "Rolling Stones t-shirt‘ü giyip cool baba takılmaya çalışırken o t-shirt’ün altına tütüyü böyle giydiriverirler işte..." notunu düşmüştü. 

Beren Saat ile mutlu bir evliliği olan Kenan Doğulu da meslektaşının fotoğrafına 'süpersin' şeklinde yorum yapmıştı.

Tarkan Tevetoğlundan pazar günü paylaşımı

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber