Cadde 'Taş Kağıt Makas' yeni bölümüyle ekrana geliyor! Umut, Emirkıranlar'ın kabusu olacak mı?

'Taş Kağıt Makas' yeni bölümüyle ekrana geliyor! Umut, Emirkıranlar'ın kabusu olacak mı?

27.03.2024 - 11:22 | Son Güncellenme:

Kanal D dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu', beşinci bölümü ile bu akşam ekrana geliyor. Sıra dışı hafıza yeteneğine sahip Umut’un, Alzheimer hastası olan babası için verdiği hayat mücadelesinin konu alan yapımın yeni bölümünde işler iyice karışacak.

Umut'un yıllar sonra Fecir'in karşısına dikilerek ona meydan okuduğu anların ekrana geleceği Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacağı şimdiden merak konusu oldu.

Haberin Devamı

TAŞ KAĞIT MAKAS SON BÖLÜM...

Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği Taş Kağıt Makas'ın yeni bölümünün konusu şöyle:
Umut yıllardır beklediği ana kavuşur. Fecir Emirkıran’ın gözlerine bakarak meydan okur, büyük savaşı başlatır. Umut’un tehlikeye dönüşmesini istemeyen Fecir, sorunu kökünden bitirmeye kararlıdır; ceza evinde yatan Rıza ile ilgili bir planı vardır.

Taş Kağıt Makas yeni bölümüyle ekrana geliyor Umut, Emirkıranların kabusu olacak mı

Tarık Yalman davasını kazanmak üzere olan Umut, Tarık aleyhine ortaya çıkan delille sarsılır. Yeni bir adım atmaya hazırlanırken karşısında Harun Yakar’ı bulur. Emirkıranlar’a sağlam bir darbe vurmak isteyen Umut, Harun engelini aşıp; Tarık Yalman davasını kazanabilecek midir?

Taş Kağıt Makas yeni bölümüyle ekrana geliyor Umut, Emirkıranların kabusu olacak mı

Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip, Anıl Taşezen gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu, yeni bölümü ile bu akşam Kanal D’de ekrana gelecek.

Taş Kağıt Makas yeni bölümüyle ekrana geliyor Umut, Emirkıranların kabusu olacak mı