Cadde 'Taş Kağıt Makas'a sürpriz isim! Ece Sükan, 'Öncü' olmaya geliyor

'Taş Kağıt Makas'a sürpriz isim! Ece Sükan, 'Öncü' olmaya geliyor

15.04.2024 - 11:28 | Son Güncellenme:

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi 'Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'nun kadrosuna sürpriz bir isim katılıyor. Hikayesi kadar kadrosuyla da dikkatleri üzerine çeken dizinin yeni bölümüne ünlü isim Ece Sükan konuk oluyor.

Merakla beklenen Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu'nun 17 Nisan Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümünde izleyici karşısına çıkacak olan Ece Sükan, tüm dinamikleri değiştirebilecek güçte başarılı bir haber spikeri 'Neslihan Öncü' karakterine hayat verecek.

Haberin Devamı

TAŞ KAĞIT MAKAS SON BÖLÜM...

UMUT, BU KEZ KENDİSİ İÇİN SAVAŞ VERİYOR!

Dizinin yeni bölüm tanıtımı izleyiciyle buluştu. Tenıtım aksiyonun bir an olsun düşmediği bir bölümün sinyalini verirken; Alev ve Harun’un Umut’a destek olmaları dikkat çekti. Olay mahallinde yakalanınca suçlu durumuna düşen Umut’un bu durumdan sıyrılıp sıyrılamayacağı büyük merak konusu oldu.

Taş Kağıt Makasa sürpriz isim Ece Sükan, Öncü olmaya geliyor

OYUNCU KADROSU

Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan ve Volkan Keskin üstlenirken, senaryosunu ise Uğraş Güneş kaleme alıyor.

Taş Kağıt Makasa sürpriz isim Ece Sükan, Öncü olmaya geliyor

Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük, Hüseyin Avni Danyal, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Atsız Karaduman, Selim Galip, Anıl Taşezen gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Taş Kağıt Makas: Hayatın Oyunu, yeni bölümleri ile çarşamba akşamları Kanal D’de ekrana gelmeye devam edecek.