Cadde Taş Kağıt Makas'ta doktorun söyledikleri Umut'u yıktı

Taş Kağıt Makas'ta doktorun söyledikleri Umut'u yıktı

25.04.2024 - 00:14 | Son Güncellenme:

Kadrosunda Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Hande Ataizi, Burak Yörük ve Hüseyin Avni Danyal'ın yer aldığı 'Taş Kağıt Makas' sekizinci bölümüyle Kanal D izleyicilerini büyüledi. İşte detaylar...

Taş Kağıt Makasta doktorun söyledikleri Umutu yıktı

Fecir, Harun'u arayarak Kadri'yle tehdit etmiş, Harun da çaresiz kalarak eve çağırmıştı. Eve polisler geldiğinde Umut minik makasla iplerini keserek oradan uzaklaştı. Bünyamin, savcılığa gelerek Süreyya'ya baskı yaptı. Rıza doktorun yanına geldi. Neşet hapiste gardiyanlar tarafından kasıtlı olarak aç bırakıldığını ifade etse de, doktor hastaneye sevk edilmesine gerek bulmadı.

Haberin Devamı

TAŞ KAĞIT MAKAS SON BÖLÜM

UMUT KATİLİ HATIRLADI

Alev savcılık arşivinden daha önce Makbule cinayetiyle benzer şekilde işlenen olayları ortaya çıkardı. Alev'in anlattıkları sonrası Umut, "Acıbadem'de saatçi dükkanını paravan olarak kullanan bir kiralık katil var." diyerek olay gecesi gördüklerini ve sonrasında Kadri'ye gelen telefonu hatırladı.

Taş Kağıt Makasta doktorun söyledikleri Umutu yıktı

ALEV SON ANDA KURTULDU

Umut ile Neşet kiralık katilin saatçi dükkanına doğru yola çıktıklarında polis çevirmesine takıldı. Araçın muayenesi geçtiği için ceza kesildikten sonra yola devam ettiler. Alev çevirmede zaman kaybetmeden Umut'tan daha önce pasaja geldi. Çaycıya saat tamircisini sorduğu sırada kiralık katil onu duyarak olay yerinden uzaklaştı. Alev dükkana girdiğinde katil arkadan iple saldırdı. Umut ve Neşet son anda yetişerek Alev'i kurtardı.

Haberin Devamı

SÜREYYA, HARUN'U TESELLİ ETTİ! / TIKLA İZLE

Taş Kağıt Makasta doktorun söyledikleri Umutu yıktı

KADRİ GÖZALTINDA

Umut katili teslim ederek detayları anlattıktan sonra Kadri'nin azmettirici olduğunu söyledi. Ekipler Kadri için harekete geçtiği sırada Umut basın açıklaması yapıyordu. Rüya duyduklarına karşısında hayrete düştü. Polisler Kadri'yi gözaltına aldı.

HARUN YAKAR ORTALIĞI DARMADUMAN ETTİ! / TIKLA İZLE

Taş Kağıt Makasta doktorun söyledikleri Umutu yıktı

YALANCI TANIK

Tutukluluğu devam eden Kadri hastaneye kaldırıldı. Rıza'yla oda arkadaşı oldular. Umut, Kadri ile Harun'un pişkinliğine çok sinirlendi. Kadri'nin odada kendine söylediklerini Rıza oğluna anlattı. Umut mahkemeye tanık olarak Kadri'nin kardeşi Suat'ı getirdi.

Taş Kağıt Makasta doktorun söyledikleri Umutu yıktı

Tanık mahkemede söylediklerinin aksini ifade etti. Harun eline geçen bu kozla beraber Rıza'nın tanık olarak dinlenmesini istedi. Harun'un mahkeme salonunda Rıza'ya baskı yapması Umut'u daha çok sinirlendirdi. Kadri'nin anlattıklarının hepsinin Harun'un oyunu olduğu ortaya çıktı. Harun davayı kazandı.

İKİSİNİN DE AİLESİ AYNI KAZADA ÖLMÜŞ / TIKLA İZLE

Taş Kağıt Makasta doktorun söyledikleri Umutu yıktı

HARUN KAZA GÜNÜNÜ HATIRLADI

Rüya, Büşra Korkmaz cinayetiyle ilgili bildiklerini öğrenmek için Alev'i aradı. Alev, Büşra'nın en son Fecir'in eve dönüş partisinde sahneye çıktığını söylemesi üzerine Rüya şoke oldu. Harun, Rıza'ya teşekkür için hastaneye geldiğinde Umut artık peşlerini bırakmasını istedi. Konuşurlarken Harun, Umut'un kardeşi ve annesinin 30 Mart'ta geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybettiğini öğrendi. Harun babasının polisten kaçarken çarptığı aracın Umutların bulunduğu araç olduğunu anladı.

Haberin Devamı

Taş Kağıt Makasta doktorun söyledikleri Umutu yıktı

'BABANIZ EN FAZLA 6 AY DAHA YAŞAMINI SÜRDÜREBİLİR'

Umut babasının doktoruyla görüşmek için hastaneye geldi. Doktor, Rıza'nın Alzheimer hastalığının ilerlediğini ve organlarının düzenli çalışmasını bozmaya başladığını belirterek, "Mevcut şartlar devam ettiği sürece babanız en fazla 6 ay daha yaşamını sürdürebilir." dedi.

BABANIZIN 6 AYLIK ÖMRÜ KALMIŞ! / TIKLA İZLE