Geri Dön

‘Tatlı dille uyarmıştım’

Oturduğu sitenin otoparkında bıçaklı saldırıya uğradıktan sonra hastaneye kaldırılan şarkıcı Orhan Ölmez, “Gürültü çıkardıkları için uyarmıştım. Yine olsa yine söylerim” dedi

‘Tatlı dille uyarmıştım’

Orhan Ölmez, önceki gece Halkalı’da oturduğu apartmanın otoparkında bıçaklı saldırıya uğradı. Üst komşusunu gürültü yaptığı için uyaran şarkıcı, otomobil içinden indirilerek darp edildi. Dört bıçak darbesi alan Ölmez, “O gün ‘Hayırdır taşınıyor musunuz? Bu gürültü nedir?’ diye tahrik etmeden uyarıda bulundum. Sonrasında Dört kişi üstüme saldırdı. Orada bıçak darbesini hissetmedim. Ama daha sonra evime çıktığımda gördüm” şeklinde konuştu.

‘Tatlı dille uyarmıştım’

Sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyen şarkıcı, “Dört sağ bacakta, bir tane de sol ayağımda darbe olmuş. Allah’a şükür önemli organlara gelen bıçak darbesi yok. Zımba yöntemiyle kafama dikiş attılar. Ayağımı tam yere basamıyorum” dedi.

Darp eden kişileri tanımadığını söyleyen Ölmez, “Komşuluk ilişkisinde olduğum insanlar değil. Bu konunun cezai yaptırımın artmasını diliyorum. Kimse benim başıma gelmez demesin” şeklinde konuştu. “Neden güvenlik yoluyla uyarı yapmadınız?” sorusuna ise Ölmez, “Daha önce güvenliğe ilettik ama çare olmadı. Tatlı dille söylemek istedim. Yine olsa, yine uyarırım” dedi. Şarkıcı, saldırganların alkollü olabileceğini belirtti.

Ölmez’in bıçakla yaralanmasına ilişkin aranan 4 şüpheli yakalandı.

Musa Eroğlu'nun 55 yıllık eşi son yolculuğuna uğurlandıTürk Halk Müziği sanatçısı Musa Eroğlu'nun eşi, 72 yaşındaki Fatma Eroğlu, memleketi Mersin'de düzenlenen törenle toprağa verildi. Usta sanatçının, 55 yıllık hayat arkadaşına son bakışı yürekleri yaktı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber