Geri Dön

Tatlı tesadüf!

Oyuncu Sarp Apak, kariyeriyle ilgili tesadüfi bir durumu paylaştı: “Dizilerde hep en sevilen karakterlerin yerine giriyorum.”

Tatlı tesadüf!

Sarp Apak, Meriç Aral ve Efe Tunçer’in podcast serisi ‘Teras Noir’e konuk oldu. Oyuncu, “Eleştirilmekten korkmuyorum. Ben sosyal medyada çok dayak yedim” dedi.

Dizilerde hep en sevilen karakterin yerine girdiğini belirten Apak, “Avrupa Yakası’nda Şesu’nun, ‘Kavak Yelleri’nde Efe’nin yerine girdim. En sevilen karakterler hep. Tesadüfi bir durum” ifadelerini kullandı.

Oyuncu, Venedik Film Festivali’nde hayranı olduğu Tim Roth ile ilgili anısını da kahkahalarla paylaştı: Onu görünce az İngilizcem, kocaman öz güvenimle ‘Fotoğraf çektirebilir miyiz?’ dedim ve ‘Hayır, teşekkürler’ yanıtını alınca afalladım. Ertesi gün de önünde takılıp düştüm.

Cinayetten yargılanan Tarkan’ın firari kuzeni Servet Tevetoğlu yakalandıEsenyurt’ta iş yerinde önce silah ile vurulan daha sonra ise dükkanı yakılarak hayatını kaybeden Ercan Gönülkırmaz’ın (28) ölümüne ilişkin yargılanan ve açık cezaevindeyken firar eden ünlü şarkıcı Tarkan’ının kuzeni Servet Tevetoğlu yakalandı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber