Geri Dön

Tehlikeli yakınlaşma! 'Hiç sevgilisi yokmuş gibi'

Bir süredir cemiyetin tanınmış ismi psikolog Zeynep Selvili ile birlikte olan Avukat Nail Gönenli'nin, Emirgan'da bir mekanda oyuncu Aybüke Pusat ile yakınlaştığı konuşuluyor.

Tehlikeli yakınlaşma! 'Hiç sevgilisi yokmuş gibi'

Geçtiğimiz günlerde erkek arkadaşlarıyla eğlenceye çıkan Nail Gönenli, Emirgan’daki Gizli Kalsın adlı mekanda eski Türkiye güzellerinden Aybüke Pusat ile karşılaştı.

SAMİMİ GÖRÜNTÜLER
Hürriyet gazetesinden Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; gecenin ilerleyen saatlerinde ikili, samimi görüntüler vermeye başladı. Yakınlaşmaya tanık olan kişiler, “Nail Gönenli hiç sevgilisi yokmuş gibi davranıyordu” yorumunda bulundu.

Aybüke Pusat ve hâlâ Zeynep Selvili ile sevgili olan Nail Gönenli, mekandan ayrı ayrı çıktı.

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber