Geri Dön

Teoman 1997 yılından paylaştı

Şarkıcı Teoman, gençlik yıllarında gitarıyla verdiği pozu sosyal medya hesabından yayınladı. O dönem saçlarının uzun olduğu görülen ünlü sanatçının fotoğrafı takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Teoman 1997 yılından paylaştı

Rock müziğin başarılı ismi Teoman, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla hayranlarına adeta zamanda yolculuk yaptırdı.

54 yaşındaki ünlü şarkıcı, gençlik yıllarında gitarıyla verdiği pozu, "Sene 1997... Ne olmak istiyorum biliyor musun? Güzel müzik yapmak ve bunu insanlarla paylaşmak... Konserlerde şarkılarımı bir sürü güzel insanla birlikte söylemek çok güzel." notuyla yayınladı.

Teoman 1997 yılından paylaştı

Paylaşımıyla kısa sürede sevenlerinden yoğun ilgi gören sanatçıya, "Bu ülkede 'Teoman karizması' denen bir şey var.", "Saçlara inanamadım.", "Şimdiki hali daha yakışıklı" şeklinde yorumlar yapıldı.

Soğuk havaya aldırış etmeyen Pelin Akil mayoyla kara atladıBir süredir TRT1 ekranlarında yayınlanan 'Barbaroslar' adlı dizide rol alan Pelin Akil, sosyal medyadaki mayoyla kara atlama akımına uydu. Mayo giyip evinin bahçesine çıkan iki çocuk annesi oyuncu, kendisi karların üzerine attı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber