Cadde Teoman: Tatile yurt dışına değil, Karaköy'e Eminönü'ne gidiyorum

Teoman: Tatile yurt dışına değil, Karaköy'e Eminönü'ne gidiyorum

11.11.2023 - 08:30 | Son Güncellenme:

Geçtiğimiz günlerde 80 yaşında evleneceğini söyleyen Teoman, tatil yapmadığını bunun yerine boş zamanlarında İstanbul’un tarihi semtlerini dolaştığını söyledi. Uzun zamandır hayatında kimse olmayan ünlü rockçı, bu durumun hatırlatılması üzerine itirafta bulundu.

Teoman: Tatile yurt dışına değil, Karaköye Eminönüne gidiyorum

Rockçı Teoman, 12 yıllık arkadaşlığın ardından fotoğrafçı Ayşe Kaya ile 2012'de nikâh masasına oturmuş, 2015'te anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Haberin Devamı

Teoman, geçtiğimiz ağustos ayında "Yeniden evlenmeyi düşünüyor musunuz?" sorusuna, "70’ten sonra olabilir belki. Benim için yaş kriteri yok. 70’ten sonra fark etmez" karşılığını vermişti.

Teoman: Tatile yurt dışına değil, Karaköye Eminönüne gidiyorum

"80'DEN SONRA EVLİLİĞİ DÜŞÜNÜRÜM"

55 yaşındaki şarkıcı, son olarak "70 yaş evlilik düşüncesini de değiştirdim. Artık erken olduğunu düşünüyorum. 80 yaşımdan sonra evliliği düşünmeye başlarım" şeklinde konuşmuştu.

Teoman: Tatile yurt dışına değil, Karaköye Eminönüne gidiyorum

NİŞANTAŞI'NDA GÖRÜNTÜLENDİ

Nişantaşı’nda bir mağazadan çıkarken objektiflere yansıyan Teoman, ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Geçen günlerde konser vermek için Van’a gittiğini söyleyen şarkıcı, yurt dışı konser maratonu sonrası 14 gün ara vererek dinleneceğini ifade etti.

"TATİL YAPMAYI SEVMİYORUM"

Haberin Devamı

Tatil yapmayı sevmediğini anlatan Teoman, “Pek bir şey yapmıyorum. Konserlerden sonra dinleneceğim. Tatil falan da yapmıyorum. Ben boşluk bulunca Karaköy’e, Eminönü’ne falan gidiyorum. Böyle çılgın planlarım olmuyor. Sevmiyorum ben yurt dışına gitmeyi, ben Eminönü’nü seviyorum. Dolaşıyorum oralarda, Karaköy’de güzel bir dönercim var, kokoreççilere gidiyorum” şeklinde konuştu.

Teoman: Tatile yurt dışına değil, Karaköye Eminönüne gidiyorum

"CİDDİ ADAM DEĞİLİM"

Uzun zamandır hayatında kimse olmayan şarkıcı, bu durumun hatırlatılmasıyla bu kez “Ciddi bir adam değilim. Benim ciddi ilişkilerim olmaz. Çoktan kapandı, ben hayatta evlenmem artık” açıklamasında bulundu.

"BATI BUNLARA GÖZ YUMUYOR"

Teoman ayrıca batı ülkelerinin, bir aydır İsrail’in saldırılarına maruz kalan Filistin'e karşı iki yüzlü davrandığını sözlerine ekleyip, yaşanan insanlık dramı için şöyle konuştu:

İsrail’in yaptığı şeyler insanları ikiye bölmüş durumda. Batı ülkeleri kendilerini İsrail’e yakın hissediyorlar. Batının iki yüzlülüğü dediğimiz şey var burada. ‘İnsan hakları derler, onu bunu derler, ama bunlar Filistin’e gelince pek işlemiyor. Çocukluğumdan beri ‘Kahrolsun emperyalizm’ deriz ama kahrolmaz. Bu gösterilerle olacak iş değil, birtakım yaptırımlarla olur siyaset dünyasında. İsrail bütün Arap ülkeleriyle ilişkilerini güçlendiriliyor, Filistin orada yalnız bırakılıyor, orada su bulamayan insanlar var. Batı bunlara göz yumuyor.

 

 

Yazarlar