Geri Dön

Tercihi Bitcoin

Sevcan Orhan, Kıbrıs’ta yaptığı kripto parayla ilgili açıklamalarıyla şaşırttı

Tercihi Bitcoin

Sevcan Orhan, bir hafta arayla ikinci kez Kıbrıs’ta sahne aldı. Geçtiğimiz hafta Girne’de önceki gün de Kaya Artemis Hotel’de konser veren sanatçı, repertuvarında Türk müziğinin bir çok seçkin eserlerini seslendirdi.
Orhan, bir muhabirin “Konser ücretlerinizi kripto para birimleriyle de kabul eder misiniz?” sorusuna ise esprili bir üslupla; “Neden olmasın? Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Yenilikçi ve öncü fikirler bana her zaman cazip gelmiştir. Tercihim Bitcoin ama Ethereum’a da ‘Hayır’ demem. Helal olsun, alnımızın teri akmış olsun, varsın kripto olsun” dedi.

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber