Geri Dön

Terfi etti!

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı ve eşi Oya Eczabaşı’nın bu aralar mutluluğuna diyecek yok...

Terfi etti!

Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı ve eşi Oya Eczabaşı’nın bu aralar mutluluğuna diyecek yok... Çiftin oğlu Emre Eczacıbaşı, 2019 yılında sade bir törenle evlendiği Murat Öztemir-Aysun Kibar’ın güzel kızı Dilara Öztemir ile aileye bir bebek kazandırdı. Taze anne-baba, dün sabaha karşı Ela ismini verdikleri kızlarını kucaklarına aldı. Maslak Acıbadem Hastanesi’nde dünyaya gelen Ela bebek, Eczacıbaşı Ailesi’ni sevince boğdu. Bülent Eczacıbaşı ise “37 yıllık babalıktan sonra dedeliğe terfi ettim” sözleriyle sevincini paylaştı.

Alişan eleştirilere yanıt verdi: Bu konuyu ciddiye almaya gerek yok!Ünlü şarkıcı Alişan, sosyal medyada oğlu Burak'ın Müge Boz'un kızı Vina'yı izlerken yaşadığı mutluluğa dair bir video paylaştı. 'Vina benimsin' sözleriyle dikkat çeken Burak'ın o anları sosyal medyada tartışma konusu oldu. Alişan, olayın perde arkasını canlı yayında anlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber