Geri Dön

Teşkilat 2. bölüm full izle! Teşkilat dizisi 3. yeni bölüm fragmanı yayımlandı

Teşkilat 2. son bölüm ile izleyen karşısına çıktı. İlk bölümü ile nefes kesen dizinin beklenen 3. yeni bölüm fragmanı da paylaşıldı. Aksiyon filmini aratmayacak sahnelerin yer aldığı Teşkilat dizisinde neler oldu? Serdar, Ceren konusunda köşeye sıkışmış hisseder ve kendini suçlar. İşte, Teşkilat 2. bölüm detayları...

Teşkilat 2. bölüm full izle! Teşkilat dizisi 3. yeni bölüm fragmanı yayımlandı

TRT1'in yeni fenomen adayı dizisi Teşkilat'ın 2. bölümü ekrandaydı. İzleyenlerin heyecanla takip ettiği dizide Zehra, Serdar'ın yeni oluşturulan özel ekibe dahil olmasına karşıdır. Öte yanda Serdar, kendine oyun oynayan Ceren ile de ilişkisini koparmamalıdır. Zor şartlar altında ve kendini sorgulamayı da bırakmamıştır. 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sevgilisi Ceren’in hain çıkması nedeniyle hayatının en büyük şokunu yaşayan Serdar, bir yandan bu oyuna nasıl geldiğini düşünürken, diğer yandan iç güvenlik tarafından sorgulanır. Uçak kazasının ardından ekibin üyelerinin resmi olarak vefat ettiklerinin ilan edilmesiyle birlikte aileler soluğu Mete’nin yanında alır. Mete acı haberi ailelere verirken, aileleri ve sevdikleriyle iletişim kuramayan ekip üyeleri verdikleri kararın hayatlarını nasıl etkileyeceğini düşünmektedir. İç güvenlik sorgusundan çıkan Serdar, Mete’nin talimatı ile Ceren’le ilişkisini sürdürmek zorunda kalır. Ceren ekip tarafından 24 saat takip altına alınırken; Ceren’den öğrendiği kritik bir bilgi Serdar’ı öfkesi ve görevi arasında tercih yapmak zorunda bırakır. Ekip SİHA saldırısını düzenleyen Pascal’ın izini bulmak için canla başla çalışırken, gizli karargâha gelen Serdar ekip üyeleriyle tanışır. Mete, Serdar’ın da ekibe katıldığını açıklayınca buna en büyük itiraz Zehra’dan gelir.

TEŞKİLAT 3. BÖLÜM FRAGMANI

TEŞKİLAT 2. BÖLÜM FULL İZLE...

Magazin Haberleri Bülteni (8 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet