Geri Dön

Teşkilat Kemal kimdir? Teşkilat dizisinin Kemal'i Mert Karabulut kaç yaşında, nereli?

Mert Karabulut, Teşkilat dizisinde Kemal karakterine hayat veriyor. Ankara doğumlu oyuncu, son olarak Suslat adlı dizide yer almıştı. Peki, Teşkilat'ın Kemal'i Mert Karabulut kim?

Teşkilat Kemal kimdir? Teşkilat dizisinin Kemal'i Mert Karabulut kaç yaşında, nereli?

Teşkilat oyuncu kadrosu ilgi görmeye devam ediyor. Kadrosunda bulunan Mert Karabulut, Kemal rolü ile öne çıkıyor. Oyuncu, 1982 yılında dünyaya geldi ve 2001 yılında oyunculuk kariyerine başladı.

MERT KARABULUT KİMDİR?

Karabulut, 25 Ekim 1982 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Matematik Bölümünü bitirdikten sonra 2005 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu tarafından düzenlenen kursiyerlik sınavını kazandı. 2001 yılında bir TV filminde rol alarak başlayan kariyerini halen dizi ve film oyunculuğu yaparak sürdürmektedir. Şu sıralar TRT1'in dizisi Teşkilat'ta Kemal rolüne hayat veriyor.

 

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber