Geri Dön

‘Teşkilat' ekibi dünyayı dolaşacak

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği, ilk sezonunda güncel jeopolitik olaylara ışık tutan 'Teşkilat' dizisi, yeni sezonunda deyim yerindeyse dünyayı dolaşacak.

‘Teşkilat' ekibi dünyayı dolaşacak

TRT 1'de yayınlanan ‘Teşkilat’ın ilk sezonunda ölmeden ölmeyi kabul eden ekip üyeleri, Türkiye’nin çıkarlarını korumak için Yunanistan’dan Fransa’ya, Almanya’dan Suriye’ye kadar birçok farklı coğrafyada soluk kesen maceralara atılmıştı.

Ekip, dizinin yeni sezonunda adeta dünya turu atacak. ‘Teşkilat’ın güncel jeopolitik gelişmeleri de ele alan hikayesi, yine dünyanın birçok farklı coğrafyasına uzanacak.

Gürkan Uygun, Hakan Boyav, Turgut Tunçalp, Mustafa Açılan, Ali Öner, Bülent Bilgiç, Mehmet Ergenç, Nil Günal ve Hilal Öztunca'nın kadrosuna dahil olduğu ‘Teşkilat’, ikinci sezonuna 26 Eylül Pazar akşamı TRT 1 ekranında başlıyor.

‘Teşkilat ekibi dünyayı dolaşacak

Seksenler dizisinin ünlü oyuncusu Kemal Kuruçay, hayatını kaybettiSeksenler dizisinde "Seyfi" karakterini canlandıran oyuncu Kemal Kuruçay, 59 yaşında hayatını kaybetti. Kültür ve Turizm Bakanlığının sosyal medya hesabında Kuruçay'ın vefat haberi, "Tiyatro ve sinemamızın sevilen ismi Kemal Kuruçay’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz" ifadesiyle duyuruldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber