Geri Dön

'Teşkilat' sosyal medyaya damga vurdu

TRT 1’in; yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği dizisi ‘Teşkilat’, 11 Nisan Pazar günü altıncı bölümüyle ekranlara geldi.

'Teşkilat' sosyal medyaya damga vurdu

Teşkilat' dizisi; Total kategorisinde 12,41 izlenme oranı, AB kategorisinde 14,21 izlenme oranı, ABC1 kategorisinde ise 14,19 izlenme oranıyla tüm kategorilerde birinci olarak, reytinglerin zirvesinde yer aldı. Dizi #Teşkilat etiketiyle sosyal medyada da geceye damgasını vurdu.

Teşkilat sosyal medyaya damga vurdu

SERDAR’IN KARARI CEREN’İN HAYATINI KURTARDI!
Serdar’ın kimliğini açıklaması ve Ceren’e evlenme teklif etmesi karargahta Serdar’ı izleyen ekibe büyük şok yaşattı. Bu sırada Ceren’i vurmak üzere olan tetikçiye gelen sürpriz telefonla suikast planı iptal oldu. Sığınakta bir araya gelen ekip, her ne olursa olsun Hulki’yi geride bırakmamaya and içti ve onu kurtarmak için çalışmaya başladı. Fadi de elindeki kozu kullanmak için hemen harekete geçti ve ekibe ulaştı! Zehra’yla konuşan Fadi, Hulki’ye karşılık Leyal’i takas etmeyi önerdi. Fadi değiş tokuşun Kuzey Irak’ta yapılması şartını koştu. Pınar ve Hakkı gazeteci kimliği ile Kuzey Irak’a giderek gerekli araştırmaları yapmaya koyuldu. Fadi de takas öncesinde bölgeye gidip terör unsurları ile buluştu ve onların desteğini aldı.

Ceren, telefonuna gelen şifreli mesajdaki adrese giderek Şef’le buluştu ve onun sayesinde nasıl ölümden döndüğünü öğrendi. Ceren, kendisini yetiştiren ve babası gibi gördüğü Şef’in yönlendirmesiyle Serdar konusunda sonuna kadar gitmeye karar verdi.

Serdar ve Zehra, Leyal’le birlikte belirlenen araziye gitti. Takas sırasında anlaşmayı bozan Fadi, Hulki’yi bacağından vurdu. Teröristlerin bombalı düzenekle kurduğu tuzaktan kurtulmayı başaran Serdar, Zehra ve Hulki, geceyi arazide geçirdi. Durumu gittikçe kötüleşen Hulki’ye, Serdar müdahale etti. Pınar ve Hakkı ise arkadaşlarını bulabilmek için teröristlerle işbirliği içinde olduğunu tespit ettikleri gazetecinin peşinde düştü.

Magazin Haberleri Bülteni (7 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet