Geri Dön

The Offspring, Covid-19 aşısı yaptırmayan davulcusuyla yolları ayırdı

35 yıldır müzik dünyasında yer alan dünyaca ünlü grup The Offspring’te Covid-19 aşısı krizi yaşanıyor. The Offspring'in davulcusu Pete Parada, aşı yaptırmadığı için gruptan atıldığını söyledi.

The Offspring, Covid-19 aşısı yaptırmayan davulcusuyla yolları ayırdı

The Offspring grubunda, Covid-19 aşısı ayrılığı yaşandı. Grubun davulcusu Peter Parada, salı günü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, diğer üyelerinin kendisini gruptan çıkardığını, stüdyo kayıtlarında ve konserlerde birlikte çalmak istemediğini söylediğini ifade etti.

“TIBBİ SEBEPLERİM VAR”
Davulcu, aşı olmamak için geçerli tıbbi sebeplerinin bulunduğunu ve bunu gruptakilerle paylaştığını söyledi.

Öte yandan, Parada'nın Instagram paylaşımında ABD'li punk rock grubunun davulcuyla çalışmayı sadece askıya mı aldığı yoksa kalıcı olarak kendisini gruptan mı çıkardığı net şekilde ifade edilmedi.

“KENDİ YOLUMDA DEVAM EDECEĞİM”
Fakat müzisyenin "Kendi yoluma devam edeceğim" ifadesinden, geri dönmesinin pek muhtemel olmadığı düşünülüyor. Paylaşımında "Grubuma karşı herhangi bir olumsuz duygu taşımıyorum" diyen davulcu, "Kendileri için en iyisinin ne olduğunu düşünüyorlarsa onu yapıyorlar, ben de aynısını yapıyorum" dedi.

Ayrıca müzisyen hayranlarını ve grup arkadaşlarını çok özleyeceğini de sözlerine ekledi.

 

 

 

'Masumlar Apartmanı' oyuncuları yeni sezon ilk bölümü birlikte izlediTRT 1’in geçen sezona damgasını vuran dizisi Masumlar Apartmanı, yeni sezon ilk bölümüyle 14 Eylül Salı akşamı izleyici karşısına çıktı. Kadrosuna Melisa Şenolsun'un da katıldığı dizinin ünlü oyuncuları, yeni sezon ilk bölümü hep birlikte izledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner