Geri Dön

Tolga Akış ile boşanacağını açıklayan Zeynep Bastık'ın moral tatili!

Geçtiğimiz temmuz ayında nikah masasına oturan Şarkıcı Zeynep Bastık ve Tolga Akış, "Birbirimizin hayatından çıkmıyor, sadece şekil değiştiriyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz” diyerek boşanma kararı almıştı. Zeynep Bastık, çıkan bu haberler sonrası arkadaşlarıyla soluğu tatilde aldı.

Tolga Akış ile boşanacağını açıklayan Zeynep Bastık'ın moral tatili!

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, üç senelik birliktelik yaşadığı Tolga Akış'tan Mayıs 2021'de evlilik teklifi almıştı. Sevgilisine 'Evet' yanıtını veren sanatçı, gözyaşlarına hakim olamamıştı. Akış'ın sürprizi karşısında duygusal anlar yaşayan Bastık, mutluluğunu takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti.

"ÇOK BÜYÜK BİR HEYECAN İÇERİSİNDEYİM"

İkili, Bastık'ın 28 yaşına bastığı 7 Temmuz'da Çeşme'de dünyaevine girdi. Çiftin nikâhına katılanlar arasında Oğuzhan Koç-Demet Özdemir çifti de vardı. Oğuzhan Koç, aynı zamanda çiftin nikah şahitliğini de üstlendi. Nikâh öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan Zeynep Bastık, "Çok büyük bir heyecan içerisindeyim. Umarım dostlarımızla güzel bir gece geçiririz" açıklamasını yaptı.

“Eşinizle yaş farkınız ve size aldığı hediye nedir?” sorularına, “Yaş farkımız dokuz. Düğün hediyesini söylemiyim. Fakat doğum günü hediyesi bisiklet aldı" yanıtını veren ünlü şarkıcı, bir takipçisinden gelen "Düğünden en sevdiğin fotoğraf" sorusu üzerine ise Instagram hesabından bu fotoğrafı paylaşmıştı.

Tolga Akış ile boşanacağını açıklayan Zeynep Bastıkın moral tatili

'EVET'TEN SONRA AĞLADI

Zeynep Bastık, “Evet derken heyecanlandınız mı?” sorusuna, “Düğünde ağlamamak için kendimi bayağı tuttum. Tek duramadığım an ‘Evet’ten sonra, ‘Sizi eş ilan ediyorum’ dendiği andı” yanıtını vermişti.

BOŞANMA KARARI ALDILAR

Tolga Alkış-Zeynep Bastık çiftinden üzücü bir haber geldi. Üç yıllık birlikteliğin ardından evlenen ikili, sürpriz şekilde boşanma kararı aldı. Evlilikte bir yıl dolmadığı için kanunen boşanma davası açamayan çiftin, mahkemeye başvuru için beklediği öğrenildi.

Tolga Akış ile boşanacağını açıklayan Zeynep Bastıkın moral tatili

"BİRBİRİMİZİN HAYATINDAN ÇIKMIYORUZ"

29 yaşındaki şarkıcı, gündem olan haber sonrası sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

Tolga benim için bir sevgiliden veya eşten çok daha fazlası oldu hep. O yüzden bu evliliği sonlandırma kararı alırken çok dramatize etmedik. Çünkü biliyoruz ki dört sene boyunca bizi asla endişeye düşürmeyen sonsuz sevgimiz, birbirimize duyduğumuz güven en başta geliyor, öyle olmaya da devam edecek. Kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Kısacası birbirimizin hayatından çıkmıyor, sadece şekil değiştiriyoruz. Ve birbirimizi çok seviyoruz.

Tolga Akış ile boşanacağını açıklayan Zeynep Bastıkın moral tatili

"SENİ ÇOK SEVİYORUM ZEYNOCUM"

Tolga Akış ise sosyal medya paylaşımına, "Bugün çıkan boşanma haberleri ile ilgili ilk ve son iki cümle edeyim. Haber doğru fakat Zeynep benim sevgilim veya eşim değil, ailem. Evlilik işini çok beceremedik evet, ama birlikte becerebildiğimiz çok fazla şey var. Onları yapmaya ve birbirimizin başına bela olamaya devam edeceğiz. Seni çok seviyorum Zeynocum" notunu düştü.

TATİLE ÇIKTI

Tolga Akış’tan boşanacağını açıklayan Zeynep Bastık, yakın arkadaşları Can ve Meral Büyükkalkan ile tatile çıktı. Önce İzmir’e giden arkadaşlar, daha sonra Güney’e inerek tekne kiraladı. Tekne tatilinden anları takipçileriyle paylaşan ünlü şarkıcının keyifli olduğu görüldü.

Tolga Akış ile boşanacağını açıklayan Zeynep Bastıkın moral tatili

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber