Geri Dön

Tolga Çevik: Her bipleme 20 bin TL

Geçen ay yönetmen Fırat Parlak’ın ‘Gerizekalı’ kelimesini kullanması nedeniyle RTÜK’den 420 bin TL idari para cezası alan ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ programında önlemler her hafta artıyor.

Tolga Çevik: Her  bipleme 20 bin TL

Tolga Çevik ve Ezgi Mola’nın sahne aldığı programda önceki hafta Kanal D’de 10’uncu bölümüyle ekrana gelen ‘Arkadaşım Hoşgeldin’e sunucu ve yazar Metin Uca konuk oldu.
Metin Uca, skeçte bir ara yatağın üzerinde zıplayan Mola’ya, “Sıçrama” diye seslendi. ‘Sıçrama’ kelimesini önce duymayan Çevik, “Her biplemiyi 20 bin TL olarak algıladığım için tedirginim” diyerek Uca’yı ağzından bir şey kaçırmaması için uyardı. Uca, daha sonra, “Bu yorgan değil organ işi... Organı kesemezler herhalde” diyerek Çevik’e sordu. İki haftadır reytinglerde ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ programının gerisinde kalan ‘Kardeş Payı’ hem Total’de hem de AB Grubu’nda ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ programını geçti.

'Gelinim Mutfakta' bu hafta Safiye Soyman’ın sunumuyla ekrana gelecekKanal D’nin hafta içi her gün ekrana gelen fenomen yarışma programı 'Gelinim Mutfakta', izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber