Geri Dön

'Top Gear'da şok üstüne şok!

BBC'nin dünyaca ünlü otomotiv programı 'Top Gear'ın yeni sunucularından Chris Evans, eski iş arkadaşı Dan Mc Grath tarafından çalışma arkadaşlarına kötü davranmakla suçlandı. Daha önce de programın yıllarca sunuculuğu yapan Jeremy Clarkson, BBC yönetimi tarafından işten çıkarılmıştı.

'Top Gear'da şok üstüne şok!

Efsane program 'Top Gear'da sular durulmuyor...

Daily Mail’de yer alan habere göre; Dan Mc Grath, Top Gear’dan önce BBC’de bir radyo programında birlikte çalıştığı sunucu Chris Evans’ın, istediklerini yaptırmak için insanlara kötü davrandığını söyledi.

"EVANS İLE ÇALIŞMAYA DAHA FAZLA DAYANAMIYORUM"

‘Top Gear’ın eski prodüktörü ve McGrath’ın eşi, geçtiğimiz aralık ayında Evans ile çalışmaya ‘daha fazla dayanamadığı’ gerekçesiyle görevinden ayrılmıştı. Geçtiğimiz hafta bir BBC çalışanı da, sette bir ekip arkadaşını bağırarak ağlattığını söylediği Evans’ın, programda çalışan bir mühendisin müdahale etmesiyle sakinleştiğini aktarmıştı.

BBC ise söz konusu iddiayı yalanlayarak, Evans’ın ‘olağanüstü liderliğiyle tüm BBC programlarına katkıda bulunmaya devam ettiğini’ belirtti.

EFSANEVİ SUNUCU KOVULMUŞTU

Programın yıllarca sunuculuğu yapan Jeremy Clarkson, yapımcısıyla kavga ettiği gerekçesiyle BBC yönetimi tarafından önce ‘açığa alınmış‘, daha sonra işten çıkarılmıştı. Ünlü sunucunun, çekim sonrası otele gittiğinde sıcak yemek bulamaması nedeniyle ekipteki yapımcılardan Oisin Tymon’a “Seni tembel a…k İrlandalı” diye küfredip yumruk attığı ortaya çıkmıştı.

Magazin Haberleri Bülteni (15 Ocak 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet