Geri Dön

Toygan Avanoğlu, 'Güldür Güldür Show' ekibinde!

Bu yıl dokuzuncu sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanan 'Güldür Güldür Show’un kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor. Ekibe son olarak geçtiğimiz sezon 'Kuzey Yıldızı: İlk Aşk' dizisinde rol alan Toygan Avanoğlu dahil oldu.

Toygan Avanoğlu, 'Güldür Güldür Show' ekibinde!

Son olarak başrollerini İsmail Demirci ve Aslıhan Güner'in paylaştığı 'Kuzey Yıldızı: İlk Aşk' dizisinde rol alan Toygan Avanoğlu, dokuzuncu sezonda 'Güldür Güldür' kadrosunda yer alacak isimlerden biri oldu.

Geçtiğimiz sezon konuk oyuncu olarak katıldığı bölümle büyük beğeni toplayan Avanoğlu, yeni sezonun oyuncu kadrosuna dahil oldu. Hazırlıklara şimdiden başlayan 'Güldür Güldür Show’ ekibi çok yakında çekimlere başlayacak.

İKİ OYUNCU AYRILMIŞTI
Öte yandan kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, Onur Buldu, Onur Atilla, Aylin Kontente, Doğa Rutkay, Mahir İpek ve Uğur Bilgin gibi isimlerin yer aldığı 'Güldür Güldür'ün sezon finaliyle birlikte; Ecem Erkek ve Murat Akkoyunlu veda etmişti.

 

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber