Geri Dön

Tuba Büyüküstün 39 oldu

Onur Saylak ile evliliğinden Maya ve Toprak adında iki çocuğu olan Tuba Büyüküstün, bugün 39 yaşına bastı. Ünlü oyuncuya, rol aldığı dizinin set ekibi sürpriz bir kutlama organize etti.

Tuba Büyüküstün 39 oldu

Ünlü Tuba Büyüküstün, 39 yaşına girdi. Rol arkadaşı Murat Boz ile aşk yaşadığı konuşulan Büyüküstün'e set ekibi kutlama organize etti.

Sürpriz karşısında bir hayli şaşıran ünlü oyuncu, arkadaşlarına teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Ardından Tuba Büyüküstün, o anları 5 milyondan fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU
Büyüküstün'ün doğum günü sosyal medyada da gündem oldu. #TubaBüyüküstün etiketi Twitter'da TT (Trend Topic) listesine girdi. Hayranları ünlü oyuncuyu mesaj yağmuruna tuttu.

Tuba Büyüküstün 39 oldu

Boğaç Aksoy: İki ay içinde geri dönüyorum!Geçtiğimiz mayıs ayında lenf kanserine yakalanan ve kemoterapi tedavisi görmeye başlayan oyuncu Boğaç Aksoy, son sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi. Hastane odasında çektiği videoyu takipçileriyle paylaşan Aksoy, koronavirüse yakalandığı için kök hücre tedavi sürecinin uzadığını söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber