Cadde Tuba Büyüküstün'den 'Engin Akyürek ile aşk yaşıyor' iddiasına yanıt

Tuba Büyüküstün'den 'Engin Akyürek ile aşk yaşıyor' iddiasına yanıt

30.11.2022 - 13:44 | Son Güncellenme:

'Kara Para Aşk' ve 'Sefirin Kızı' dizilerinde birlikte yer alan Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek'in aşk yaşadığı iddia edilmişti. Fransa'nın başkenti Paris'te birlikte vakit geçirdikleri iddia edilen ikiliden Akyürek'in, Büyüküstün'ün başına taktığı bandanayı bileğinde taşıdığı öne sürülmüştü. Basına yansıyan aşk haberlerinin ardından ilk açıklama Tuba Büyüküstün'den geldi.

Tuba Büyüküstünden Engin Akyürek ile aşk yaşıyor iddiasına yanıt

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in Paris’te ortaya çıkan ve ikilinin aşk yaşadığı dedikodularını beraberinde getiren görüntüleri, Beyaz TV'de ekranlara gelen 'Söylemezsem Olmaz' programında konuşulmuştu. Yıllar önce de aşk yaşadıkları iddia edilen ünlü isimlerin, Paris tatilinde arkadaş grubundan ayrı bir şekilde yürümesinin kafaları karıştırdığı belirtilmişti.

Haberin Devamı

"İKİSİNİ ÇOK YAKIŞTIRIYORUM"

Seren Serengil "Bunlar önceden aynı dizide oynarken, Tuba'nın kendi sahnesi olmadığı halde, Engin’in sahnesine gittiğini duymuştum. Sanki o dönem aralarında bir şey oldu ama devam etmedi gibi. Engin çok sakin bir şekilde yaşayan biri. Enteresan kadınlar da hayatına girdi. Tuba ile Engin’i çok yakıştırırım. Tuba dediğim dedik bir kız. Engin de sıkılgan bir çocuk. Gittiği yere kadar gitsin. Yarım kalan her aşk tamamlanır, tamamlanmazsa olmaz. Bu ilişki bence bu sefer olabilir. İkisini de çok seviyorum, yakıştırıyorum ben onları. Aşk yaşamak saklanacak bir şey değil, ne güzel" yorumunda bulunmuştu.

Tuba Büyüküstünden Engin Akyürek ile aşk yaşıyor iddiasına yanıt

"ADAM BANDANAMI TAKIYORSA BİR ŞEY ARARIM"

Bircan Bali, "Benim bandanamı bir adam bileğine takıyorsa orada bir şey ararım. Engin her şeyi gizli saklı yaşıyor. O dönem dedikodu çıktı hatta bence bir şeyler de yaşandı. Sonrasında Paris'te tekrar bir güncelleme gelmiş olabilir mi? Bu işi patlatan da Tuba'nın yakın arkadaşının paylaşımı" demişti. 

Haberin Devamı

"EVET ÇOK GÜZEL BİR AŞK HİKAYESİYDİ"

Basına yansıyan aşk haberlerinin ardından ilk açıklama Tuba Büyüküstün'den geldi. Instagram hesabından hakkındaki aşk iddiasını yalanlayan Tuba Büyüküstün şu ifadeleri kullandı:

Aşk yaşayan Engin ve ben değiliz karıştırmayın. Elif ve Ömer... Ve evet çok güzel bir aşk hikayesiydi. Dünyanın pek çok yerinde birçok kişinin hala bu aşkın etkisinde olması tesadüf olmasa gerek. Herkes yeteri kadar sevinip, üzülüp üzerine konuşup tartıştıysa artık sakinleşebiliriz. Ya da bu dedikoduya gerçekten inanıyor musunuz? demek için birkaç gün daha beklemese miydim?

Tuba Büyüküstünden Engin Akyürek ile aşk yaşıyor iddiasına yanıt

Yazarlar