Geri Dön

Tuğba Ekinci, Bahar Öztan'ın son halini paylaştı

Kemal Sunal ile kamera karşısına geçtiği 'Doktor Civanım' filmi ile hafızalara kazınan, Yeşilçam'ın gamzeli güzeli olarak bilinen Bahar Öztan yeni yaşını kutladı. Tuğba Ekinci, Öztan ile pozunu paylaşıp iltifatlar yağdırdı.

Tuğba Ekinci, Bahar Öztan'ın son halini paylaştı

7'den 70'e herkesin tanıdığı Bahar Öztan özellikle Kemal Sunal ile kamera karşısına geçtiği 'Doktor Civanım' filmi ile hafızalara kazındı.

Yeşilçam'ın gamzeli güzeli olarak bilinen Bahar Öztan yıllar geçse bile güzelliğinden hiçbir şey kaybetmiyor. Yakalandığı kanseri yenen ve hayata sıkı sıkıya bağlanan Bahar Öztan yeni yaşını kutladı. Bahar Öztan ile birlikte poz veren şarkıcı Tuğba Ekinci usta oyuncunun son halini paylaştı.

Tuğba Ekinci paylaşımına "Dünya güzeli Yeşilçam'ın prensesi iyi ki doğdun Türkiye güzel gördü" dedi. Ekinci'nin paylaşımı sorasında "Ben güzelim evet ama senin güzelliğin..." diyerek kendini övmesi de gözlerden kaçmadı. Tuğba Ekinci'nin paylaşımı sonrası Bahar Öztan'ın son haline beğeni yağdı.

Tuğba Ekinci, Bahar Öztanın son halini paylaştı

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber