Geri Dön

Tuğba Ekinci'den Demet Akalın'a: Böyle giderse yalnız kalacaksın!

Şarkıcı Tuğba Ekinci, Demet Akalın'ın depremzedelere gönderdiği yardım paylaşımında yazdığı "Ben kamyonetimi tuttum. Uyuyan dostların canı sağ olsun" mesajına sert tepki gösterdi. Instagram hesabından açıklama yapan Ekinci, "Böyle giderse yalnız kalacaksın" diyerek Akalın'ı uyardı.

Tuğba Ekinci'den Demet Akalın'a: Böyle giderse yalnız kalacaksın!

Elazığ'da yaşanan deprem sonrası herkes tek yürek olup bölgeye yardım yollamaya başladı. Elini taşın altına koyan ünlü isimler de ne gerekiyorsa yapmak için seferber oldu. Bu isimlerden biri olan Demet Akalın ise depremden sonraki gün yardım çuvallarını hazırladı.

Sosyal medya hesabından bunu paylaşan Akalın, "Ben kamyonetimi tuttum. Uyuyan dostların canı sağ olsun" notunu düştü.

Ancak bu sözler Tuğba Ekinci'yi çok kızdırdı. Sosyal medya hesabından Demet Akalın'a ateş püsküren Ekinci, şu sözleri söyledi:

"Doğru konuşmanı, paranla iyilik yapıyorsan, cümlelerini seçmeni temenni ediyorum . Bana iyilik yapmıyorsun kendine yapıyorsun. Açıklama yaparken saldırma kardeşim ne halt yiyeceksen ye saldırma, ilk ve son uyarım. Kendini ne sanıyorsan zevk sahibi insanlarda bir yerin yok. Arabesk geldin arabesk gidiyorsun. Bir Gülşen, bir Hande Yener değilsin. Cool insan hiç olamadın. O başarılarına yazık.Kusura bakma Demet bu sensin. Kimse seni sevmiyor, şöhretin bittiğinde de yalnız kalırsın böyle devam edersen. Zaten yalnızsın da huyun yüzünden sıkıntı büyük sende kızım."

Tuğba Ekinciden Demet Akalına: Böyle giderse yalnız kalacaksın

Yangın bölgesindeki görüntüleri tepki çeken CZN Burak'tan açıklamaKamuoyunda 'CZN Burak' olarak tanınan ünlü işletmeci Burak Özdemir'in, günlerdir alevlerle mücadelenin devam ettiği Antalya'da çektiği görüntüler bazı sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. "Görevlileri yavaşlattığı" ve "yangın söndürme çalışmalarını şova çevirdiği" şeklinde yorumlar alan CZN Burak'tan açıklama geldi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet