Geri Dön

Tuğba Özay yeni imajını takipçileriyle paylaştı

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan manken ve şarkıcı Tuğba Özay, imaj değişikliğine gitti. 43 yaşındaki Özay, son halini takipçilerinin beğenisine sunmayı ihmal etmedi.

Tuğba Özay yeni imajını takipçileriyle paylaştı

Tatil sezonunu açan Tuğba Özay, bir süredir deniz ve güneşin tadını çıkarıyor. Keyifli anlarını sosyal medya hesabından yayınlamayı ihmal etmeyen ünlü manken, son paylaşımıyla dikkat çekti. İmaj değiştiren Özay, yeni haliyle çekilen fotoğraflarını Instagram'dan paylaştı.

Saçlarına afro dalgası yaptıran Özay, paylaştığı fotoğrafa; "Alın size yeni imajıyla Tuğba Özay. Sıkı takipçilerim iyi bilir, 2 yıl önce Afrika örgüsü yaptırmıştım ve o yaz büyük patlama olmuştu o modelde. Şimdi de yaza girerken dedim yine bir değişiklik yapayım ve bu kez de Afro dalgası yaptırayım. Vallahi ben ve buradaki herkes bayıldı. Umarım sizler de beğenirsiniz" notunu düştü. 

 Ünlü mankenin paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.

Tuğba Özay yeni imajını takipçileriyle paylaştı

Ebru Şallı'nın babası son yolculuğuna uğurlandıÜç yıl önce kanser nedeniyle oğlu Pars'ı kaybeden Ebru Şallı'nın kanser tedavisi gören babası hayatını kaybetti. Babasının ölüm haberiyle yıkılan Şallı, cenaze işlemleri için Bodrum'a gitti. Ebru Şallı'nın babası Şükrü Şallı, cenaze namazının ardından Yeniköy Mezarlığına defnedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber