Geri Dön

Tuğba Özay'ın tayı Tarçın hayatını kaybetti

Türkiye'nin dört bir yanında eş zamanlı başlayan orman yangınları sanat dünyasını yasa boğdu. Manavgat’taki yangında çiftliğinin hasar gördüğü haberleri basına yansıyan Tuğba Özay, ikinci bir acı daha yaşadı.

Tuğba Özay'ın tayı Tarçın hayatını kaybetti

Antalya'nın Manavgat ilçesinde dört ayrı noktada çıkan orman yangını Tuğba Özay'ın çiftliğine de sıçramıştı. Instagram hesabından gözyaşları içinde yardım isteyen eski manken, "Yanıyoruz! Çiftliğimiz yanıyor. Ne olur sesimizi duyurun. Şu an Manavgat'a yetişmeye çalışıyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Sinir krizi geçiren Özay, hastaneden yaptığı paylaşımda felç geçirdiğini söylemişti. Manavgat’taki yangında çiftliği hasar gören eski manken, ikinci bir acı daha yaşadı. Tuğba Özay’ın Tarçın adını verdiği tayı da yoğun dumana maruz kalarak yaşamını yitirdi.

"TARÇIN'IN CİĞERLERİ DAYANAMADI"
Üzüntüsünü Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dile getiren Özay, "2007’de büyük bir yangın felaketi yaşamıştık ve 14 yıl sonra daha da büyüğünü yaşadık. Manavgat halkının evleri, tarlaları, hayvanları, işyerleri yandı. Manavgat halkının ciğerleri yandı , yürekleri yandı. Geçen sene Tarçın ile çok eğlenceli videolar çekip yayınlamıştım. Aradan bir sene geçti ve Tarçın’ın ciğerleri yangının yaydığı karbonmonoksite dayanamadı" ifadelerini kullandı.

Esra Dermancıoğlu'nun teknede zor anları'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinde canlandırdığı 'Mukaddes yenge' rolüyle akıllara kazınan oyuncu Esra Dermancıoğlu, sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Esra Dermancıoğlu son olarak tekne videosuyla sevenlerini güldürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber