Geri Dön

Turabi Çamkıran kimdir, kaç yaşında? Cadılar Bayramı paylaşımları ile konuşuluyor!

Turabi Çamkıran ilk olarak Yetenek Sizsiniz yarışması ile ekranlarda boy göstermeye başladı. Üç kez Survivor'a katılan ve ikisini birincilikle tamamlayan Turabi sonrasında kısa bir süre oyunculuk deneyimi yaşadı. ABD'de katıldığı yarışmada birinci olarak yüklü bir miktar para ödülünün sahibi oldu. Turabi Çamkıran son olarak sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı Cadılar Bayramı paylaşımları ile adından söz ettirdi.

Turabi Çamkıran kimdir, kaç yaşında? Cadılar Bayramı paylaşımları ile konuşuluyor!

Turabi Çamkıran hayatı ve kariyeri konusunda araştırmalar devam ediyor. 2013 yılında Yetenek Sizsiniz yarışmasında ekranlarda görünmeye başlayan Turabi Çamkıran sonrasında sırasıyla 2014, 2015 ve 2018 yıllarında Survivor yarışmasına katıldı. 2014 ve 2015 yıllarında katıldığı Survivor'da birinci olan Turabi Çamkıran sonrasında kısa bir süre oyunculuk deneyimi yaşadı. 2018 yılında tekrar katıldığı Survivor'da 6'ıncı olan Turabi 2019 yılında ABD'de katıldığı The Challenge: War of the Worlds yarışmasında birinci oldu. 750 bin dolarlık büyük para ödülünün sahibi olan Turabi son olarak Meksika'da Cadılar Bayramı paylaşımları ile adından söz ettirdi.

TURABİ ÇAMKIRAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, ASLEN NERELİ?

Turabi Çamkıran 3 Temmuz 1987 yılında Mersin'de dünyaya geldi. Survivor'da gösterdiği performans ile adından söz ettiren sonrasında kısa bir süre oyunculuk deneyimi yaşayan Turabi Çamkıran, Survivor'da üst üste iki kez birincilik aldıktan sonra 2019 yılında ABD'de katıldığı The Challenge: War of the Worlds yarışmasında birinci oldu ve yüklü miktarda bir para ödülünün de sahibi oldu.

Turabi Çamkıran kimdir, kaç yaşında Cadılar Bayramı paylaşımları ile konuşuluyor

3 Temmuz 1987 tarihinde Mersin’de doğdu. Aslen Kahramanmaraş Afşin'lidir. Mersin Toroslar Lisesi ve Gazi Lisesi'ne gitti ancak bitiremedi, liseyi Survivor yarışmasından sonra bitirdi. Gençliğinden beri hem breakdance hem de muay thai dövüş sanatıyla ilgilendi.

2013 yılında Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katıldı ve yarı finale kadar yükseldi. 2014, 2015 ve 2018 yıllarında Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasına katıldı. 2014 Survivor Gönüllüler takımında yer aldı şampiyon oldu. 2015 yılında Survivor All Star yarışmasında da 1. oldu ve ard arda iki kez Survivor yarışmasını kazanan ilk kişi oldu. Survivor yarışmasından sonra birkaç sinema filmi ve dizide rol aldı. Sağlık Bakanlığı'nın çocuklarda süt içme alışkanlığı kazandırma konulu bir kamu spotunda yer aldı. 2018 yılında üçüncü kez Survivor yarışmasına katıldı. Yarışmayı 6. olarak tamamladı. 2019 yılında ABD'de yayımlanan The Challenge: War of the Worlds adlı yarışmaya katıldı ve şampiyon oldu.

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber