Geri Dön

Türkan Şoray eski günleri yad etti: Bir ödül gecesi

Türk sinemasının 'Sultan' lakaplı usta oyuncusu Türkan Şoray, bir ödül töreninde çekilen eski bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Şoray, bu kare ile yıllar öncesini andı.

Türkan Şoray eski günleri yad etti: Bir ödül gecesi

Rol aldığı 222 film ile 'Dünyanın En Çok Film Çeviren Kadın Oyuncusu' unvanına sahip olan Türkan Şoray, nostaljik bir paylaşımda bulundu. 76 yaşındaki Şoray, yıllar önce bir ödül töreninde çekilen fotoğrafını yayınladı.

"BİR ÖDÜL GECESİ"
Eski günleri yad eden Türkan Şoray, gönderisine, "Bir ödül gecesi... #Tbt..." notunu düştü. Usta oyuncunun paylaşı takipçilerinden 25 binden fazla beğeni aldı.

Sosyal medya kullanıcıları, Türkan Şoray'a; "Siz ülkemizin başına gelmiş en güzel ödüllerden birisiniz" ve "Ne kadar zarif bir kadınsınız" şeklinde yorumlar yaptı.

Türkan Şoray eski günleri yad etti: Bir ödül gecesi

20 KİLO VERDİ, FRANSIZ ASKISI YAPTIRDI
Türk sinemasının en güzel kadınlarından biri olan Türkan Şoray, dönemde 20 kilo vererek bambaşka bir görünüme kavuşmuştu. Birkaç hafta önce paylaştığı fotoğrafla dikkatleri üzerine çeken usta oyuncu,  Fransız askısı yöntemiyle yüzünü gerdirdiği iddia edilmişti.

Türkan Şoray eski günleri yad etti: Bir ödül gecesi

'Yargı'nın Eren Komiser'i Uğur Aslan türkü söyledi! Sosyal medyada gündem olduKanal D ekranlarında yayınlanan 'Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki konuklarının arasında yer alan Uğur Aslan, söylediği türkülerle hem program sunucuları Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici'yi mest etti hem de mimik ve hareketleriyle sosyal medyada viral oldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber