Geri Dön

Üç Kuruş dizisi 1. bölüm ne zaman başlıyor? Tarih belli oldu! Üç Kuruş oyuncuların isimleri ve konusu

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç gibi isimlerin yer aldığı Üç Kuruş dizisi için geri sayım başladı. Dizi her hafta pazartesi akşamı yeni bölümleri ile ekrandaki yerini alacak. Peki, Üç Kuruş oyuncuları kim, konusu nedir?

Üç Kuruş dizisi 1. bölüm ne zaman başlıyor? Tarih belli oldu! Üç Kuruş oyuncuların isimleri ve konusu

Üç Kuruş dizisi, yayımlanan tanıtımları ile adından söz ettiriyor. Dizinin 1. bölümünden önizleme seyirci karşısına çıktı. Kartal ile Efe'nin çekişmesinin anlatıldığı dizi Show TV ekranlarında dizi severlerin beğenisine sunulacak. Peki, Üç Kuruş ne zaman başlıyor?

ÜÇ KURUŞ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Dizinin ilk bölümünden önizleme yayımlandı. Üç Kuruş'un daha önce fragmanları da paylaşılmıştı. Her pazartesi seyirci karşısına çıkacak dizi 1 Kasım'dan itibaren izleyici karşısında olacak.

ÜÇ KURUŞ OYUNCULARI

Üç Kuruş dizisinin kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Erkan Üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu ve Ömer Civan Şit gibi isimler yer alıyor.

ÜÇ KURUŞ KONUSU

Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı’nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro’nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe’nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber