Geri Dön

Üç Kuruş Kartal öldü mü diziden ayrıldı mı? Üç Kuruş Uraz Kaygılaroğlu (Kartal) öldü mü diziden ayrıldı mı?

Üç Kuruş dizisi bu akşam 26. yeni bölüm ile ekrana gelecek. Pazartesi akşamları ekrana gelen Üç Kuruş dizisi 28. bölümde final yapacak. Bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölüm öncesinde yayımlanan fragmanda Baybars'ın karşısına dikilen Kartal vuruluyor. Peki Kartal ölecek mi?

Üç Kuruş Kartal öldü mü diziden ayrıldı mı? Üç Kuruş Uraz Kaygılaroğlu (Kartal) öldü mü diziden ayrıldı mı?

Üç Kuruş dizisi bu akşam 26. yeni bölüm ile bu akşam Show TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Bahar'ın ölümü ile büyük yıkım yaşayan Kartal, intikam almak için harekete geçiyor. Baybars'ın karşısına dikilen Kartal'a Baybars oyun bitti artık diyip ateş ediyor. Kartal kanlar içerisinde yere yığılıyor. Efe ve Çetin yerde baygın halde buldukları Kartal'ı görünce büyük şok yaşıyor. Peki Kartal 26. bölümde diziden ayrılıyor mu, ölecek mi?

ÜÇ KURUŞ DİZİSİNDE KARTAL FİNALE SON ÜÇ BÖLÜM KALA DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Üç Kuruş dizisinde Kartal bu akşam ekrana gelecek olan bölümde Baybars'ın silahından ateşlenen kurşunla yere yığılıyor. Dizinin takipçileri bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümü merak içerisinde bekliyor. Kartal'ın diziye bu akşamki bölümde veda edip etmeyeceği ise ekrana gelecek olan yeni bölümde belli olacak.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber