Geri Dön

Üç Kuruş Ferhan kimdir, gerçek adı nedir? Üç Kuruş dizisinde Ferhan'ı hangi oyuncu oynuyor?

Üç Kuruş dizisinin son bölümünde Ferhan Şensoy sahnesi izleyene duygu dolu anlar yaşatmıştı. Dizide Kartal, kardeşinin Ferhan'ın mezarına giderek geçmişi anması öne çıktı. Öte yandan Oktay'ın Ferhan'ı bulması ise bölüme damga vurmuştu. Peki, Ferhan kim, hangi oyuncu oynuyor?

Üç Kuruş Ferhan kimdir, gerçek adı nedir? Üç Kuruş dizisinde Ferhan'ı hangi oyuncu oynuyor?

Show TV'nin sevilen dizisi Üç Kuruş'a Ferhan karakteri damga vurdu. Katil İrfan'ın Ferhan adını kullandığı ortaya çıkıyor. İzleyenler ise heyecanlı bölüm ardından 'Üç Kuruş Ferhan kimdir?' sorusunu yönlendirmeye başladı.

ÜÇ KURUŞ FERHAN KİMDİR?

Üç Kuruş dizisinde kardeşinin katilinin peşine düşen Kartal Ferhan ismine ulaşır. Ferhan ise İrfan'in kullandığı takma isim olarak son bölümde ortaya çıktı. Dizide Ferhan aslında katil olan İrfan. İrfan'a ise başarılı oyuncu Diren Polatoğulları hayat veriyor.

FERHAN ŞENSOY DETAYI

Öte yandan dizide kısa süre önce hayatını kaybeden usta oyuncu Ferhan Şensoy'a da yer verildi. Efe ile Kartal, Ferhan adında GBT kaydı kontrolün yaparken usta ismi de andı.

 

 

Fatma Girik için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda tören düzenlendiYeşilçam'ın usta ismi ve eski Şişli Belediye Başkanı Fatma Girik için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda tören düzenlendi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber