Geri Dön

'Ufak Tefek Cinayetler’de sürpriz

Star TV'de yayınlanan 'Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinin son bölümünde izleyicileri bir sürpriz bekliyordu. Dizinin 'Komiser Derya’sı Hayal Köseoğlu, geçtiğimiz haftalarda dijital müzik platformlarında yayımladığı şarkısı 'Yalan Dolan' ile Ufak Tefek Cinayetler’deydi.

'Ufak Tefek Cinayetler’de sürpriz

Hayal Köseoğlu; sözü müziği kendisine ait olan ilk single çalışması 'Yalan Dolan' ile müzik severlerden tam not aldı. 'Ufak Tefek Cinayetler’ fanları, Köseoğlu ve şarkısını sosyal medyada beğeni yağmuruna tuttu.

Müzik çalışmalarını oyunculuk kariyeriyle eş zamanlı yürüten Hayal Köseoğlu, 2016 yılında oyuncuları arasında da yer aldığı 'Arkadaşlar İyidir' dizisinde söylediği ve sözü-müziği kendisine ait olan 'Vazgeçmedim Hala' adlı şarkısıyla büyük övgüler toplamıştı.

Müziğin hayatında her zaman özel bir yere sahip olduğunu belirten Hayal Köseoğlu, mayıs ayı sonunda Yalan Dolan’la birlikte iki şarkının daha eklendiği üç şarkılık bir EP’nin de yolda olduğu müjdesini verdi.

Esra Dermancıoğlu'nun dans videosu çok konuşulduOyuncu Esra Dermancıoğlu'nun sosyal medya hesabından paylaştığı sürpriz sonlu dans videosu takipçilerini güldürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber