Geri Dön

UFO'lar New York'tan sonra Teksas'ta!

New York üzerinde görülen ve "balon" olduğu söylenen objeler, şimdi de Teksas'ta görüldü...

UFO'lar New York'tan sonra Teksas'ta!

milliyet.com.tr

Geçtiğimiz hafta New York semalarında görülen ve korku yaratan "UFO"ların, civardaki bir okuldan bırakılan "balonlar" olduğu açıklanmıştı.
Ancak bu hafta sonu El Paso, Teksas gökyüzünde görülen cisimler, New York'taki görüntülerin tıpkısıydı.
El Paso'daki olaya şahit olanlar, yerel karakolları ve medyayı telefon yağmuruna tuttular.
Görgü tanıkları, ilk başta bir ışık gördüklerini, daha sonra bu ışığın üçe bölünerek, arkalarında iz bırakarak hareket ettiklerini söylüyor.
Sonunda ortaya çıkan şekilse, New York'ta görülen ve balon olduğu iddia edilen cisimlerin oluşturduğunun neredeyse aynısı. Ortadaki tek farksa, Teksas'ta bu görüntülerin geceleyin kaydedilmesi.
New York'taki objelerin balonların üzerinden yansıyan ışık olduğu açıklanırken, Teksas'taki "balon"ların geceleyin ortaya çıkması sebebiyle "yansıma" teorisinin pek mantıklı gelmeyeceği açık.
Komplo teorisyenleri şimdiden "küçük yeşil adamların" New York'tan Teksas'a doğru hareket ettikleri şeklindeki iddiaları gündemeye getirmeye başladılar bile.

Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber