Geri Dön

Ulan İstanbul sansürsüz 35. bölüm fragmanı yayınlandı - izle

Ulan İstanbul yepyeni bir bölümle internet yayınına devam ediyor. Merakla beklenen Ulan İstanbul 35. bölüm fragmanı haberimizde. İnternet üzerinden yayınlanan Ulan İstanbul bu hafta ücretli olup izleyenlerine artık sansürsüz hitap edecek. Dizide neler olacak? Nasıl izlenecek tüm ayrıntılar haberimizde...

Ulan İstanbul sansürsüz 35. bölüm fragmanı yayınlandı - izle

Kanal D ekranalarından internet yayınına geçen dizi Ulan İstanbul'un bu bölümünde romantizim sınırlarda... Ulan İstanbul 35. Bölüm 23 Şubat Pazartesi saat 20:00'de Kanal D'nin resmi sitesinde yayınlanacak. Kanal D ekranlarında ilgiyle izlenen dizi artık internet üzerinden sansürsüz yayınlanacak.

Kanal D’nin başrollerini Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Salih Bademci, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Caner Özyurtlu ve Zihni Göktay gibi oyuncuların paylaştığı sevilen dizisi Ulan İstanbul bundan böyle internet üzerinden sevenleri ile buluşuyor. Ceyhun tüm gerçekleri öğreniyor. Nevizadelerİ'n foyası sonunda ortaya çıkıyor. Ulan İstanbul yeni bölümleriyle Pazartesi'den itibaren www.kanald.com.tr'de olacak. İşte Ulan İstanbul internet bölümü bu akşam ücretsiz olarak başladı!

Ceyhun’un bara yaptığı baskınla herkes şok olur. Ancak emniyetten gelen son dakika haberi işlerin daha da karıştırır. Kandemir’in ihbarı üzerine emniyette Firuz’u yakalamak için operasyon düzenlenir. Operasyonun başında Ceyhun ve Esra vardır. Ancak Firuz’un pes etmeye niyeti yoktur. Bir yandan Ahmet Yılmaz kimliğiyle sahip olduğu bağlantılarını devreye sokar. Bir yandan da Kandemir ve çetesine bunun hesabını sormak için harekete geçer.

Maşukayı “Sevgililer Günü” telaşı alır. Kandemir’le beraber geçirmek için planlar yapar. Ceyhun’un tesadüfen Aysel’den duydukları Nevizadeler’le ilgili kafasının karışmasına sebep olur. Sonunda ekip yaptıkları işle ilgili, Ceyhun’la yüzleşir ve yaptıklarını bir bir itiraf ederler. Sonuç ne olursa olsun kanun adamı Ceyhun gerekeni yapmak için harekete geçer. Ancak genç komiserin başına öyle bir olay gelir ki işler hiç beklemediği şekilde yön değiştirir.

ULAN İSTANBUL 35. BÖLÜM FRAGMANI TIKLA İZLE

Ulan İstanbul sansürsüz 35. bölüm fragmanı yayınlandı - izle


Yazar Oya Doğan'ın kaleminden...

Geçen hafta ekran yolculuğunu sonlandırıp internet dizisi olarak yola çıkan Ulan İstanbul pazartesi akşamı ilk bölümüyle www.kanald.com.tr’den görücüye çıktı. Aynı akşam Kanal D’de Beş Kardeş dizisi başladı. Uzun süredir beklediğim bir diziydi ama onun detaylarını yarın yazacağım. Bugün konumuz internette yayınlandığı ilk bölümle 24 saat dolmadan 1 milyondan fazla tıklanan Ulan İstanbul... İlk bölüm ücretsizdi ama ona rağmen bu sayıya ulaşması inanılmaz bir gelişme. Çünkü bu dizinin en az 1 milyon izleyicisi olduğunu gösteriyor. Sadece yüzde 20’si bile ücretli olduğunda kiralasa dizi yayınına devam edebiliyor. Bence bu veri bize böyle bir kitlenin olduğunu gösteriyor. Biliyorsunuz dizinin ikinci bölümü ücretli olacaktı. Ancak Migros Sanal Market ikinci bölümü izleyicilere hediye etti. Yani haftaya da ücretsiz izleyeceğiz.

Ceyhun çeteye girdi

Gelelim ilk internet bölümünün içeriğine... Ceyhun Nevizade Çetesi’ni deşifre etmek için bara gelmiş ve “Oyun bitti” demişti 33. bölüm finalinde... Yeni bölümde onu da çetenin bir üyesi olarak izledik. Ben internette yayınlanan Ulan İstanbul’u daha çok sevdim. Uğraş Güneş’in kalemine sağlık. Tam hikaye bitti derken yepyeni bir parantez açtı. Tek tavsiyem bence 25-30 dakikada olabilir Ulan İstanbul. Herkesin emeğine sağlık, umarım izleyici dizisine sahip çıkar.

Hikaye ve Künye

İstanbul'da bir dolandırıcılık çetesinin lideri olan Kandemir, yanında yetiştirdiği ekibiyle kendine özgü tarzı ve ilkeleri olan soygunlar yapmaktadır. Ekibin temel felsefesi; “Adaletli Çalmak”tır. İhtiyacı olmayandan, ihtiyaçları kadarını, ihtiyaçtan araklarlar. Ferdi, Karlos, Yaren ve Bahadır'dan oluşan bu tayfayı birbirine bağlayan en temel şey dostluktur. Ancak Kandemir’in eski ve değerli dostu olan Ali Rıza Kaptan'ın kendisi yüzünden tuzağa düşürülüp cezaevine girdiğini öğrenmesi her şeyi değiştirir.

Kandemir ve çetesi İstanbul'un eski mahallelerinden birine yepyeni kimliklerle yerleşirler. Bu yalandan ailenin babası Kandemir ve sözde çocuklarının eve yerleşecekleri gün, bir sürpriz misafir daha katılır aralarına… Derya'nın da ekibe katılmasıyla Kandemir ve 5 çocuğundan oluşan Nevizade Ailesi son şeklini alır. Ekibin sakin ve olaysız zannedip yerleşmeye karar verdikleri mahallede ise hiçbir şey uzaktan göründüğü gibi değildir.

Hepsi, bu şehre en sinkaflısından birer 'ULAN' çekip gelmişlerdir. Kendi hayatında bir kaybeden olduktan sonra, kızının karşısına bir gün tertemiz çıkmak isteyen Kandemir, yetiştirme yurdundan birlikte kaçıp İstanbul'a gelen ve şehrin sokaklarının tüm dertlerini üzerlerinde taşıyan kan kardeşler Ferdi ve Karlos, şarkıcı olma ümidiyle geldiği İstanbul'da, hayallerini pavyon kulislerinin aynalarına akıtan Yaren, ÖSS'de Türkiye derecesi yaparak Boğaziçi'nde okumaya hak kazanmış bir dahiyken parçalanmış ailesi yüzünden sosyal problemli birine dönüşen ve tüm zekasını hacker'lıkta kullanarak sistemden intikam alan Bahadır ve oyunculuk okumak için geldiği İstanbul'da, sahnelerde gösterme şansı bulamadığı yeteneğini, babasını kurtarmak için kullanmaya başlayan Derya… Bu yeni aile çatısında onları bitmek bilmeyen bir macera, her anı eğlence dolu bir hayat, bütün suçların içinde masum kalabilmiş sevdalar ve kalabalık yalnızlıklar beklemektedir…

Yapım : D Yapım
Yapımcı : E. Ayşe Durmaz
Uygulayıcı Yapımcı : Ayşıl Tay
Yönetmen : Murat Onbul
Senaryo : Uğraş Güneş
Görüntü Yönetmeni : Serdar Ünlütürk
Sanat Yönetmeni : Murat Güney
Müzik : Atakan Ilgazdağ
Oyuncular : Uğur Polat (Kandemir), Şebnem Bozoklu (Yaren), Salih Bademci (Ceyhun), Sevtap Özaltun (Derya), Erkan Kolçak Köstendil (Karlos), Kaan Yıldırım (Ferdi), Caner Özyurtlu (Bahadır), Alptekin Serdengeçti (Ali Rıza), Zeynep Kankonde (Şehriban), Beyti Engin (Hayati), Gökhan Niğdeli (Muhtar), Demet Gül (Maşuka), Bahadır Hakim (Shan Li), Ayta Sözeri (Umay), Can Bartu Aslan (Gıyas) ve Emre Kınay (Firuz) ve Zihni Göktay (Servet)

Fenomen Mia'yı Seda Sayan'ın ikizi sandılar! 'Kardeşlerimi bulun bana'Gerek özel hayatı gerek paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Seda Sayan, bu kez yaptırdığı estetiklerle adından söz ettirdi. Sosyal medyada, fenomen olan Mia isimli genç kadının Seda Sayan'a benzerliği dikkat çekti. Konuyla ilgili Sayan'dan açıklama geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber