Geri Dön

'Umut Işığı oldu'

‘Benden Ne olur’da başrol oynayan Hazal Kaya, “Pandeminin ortasında çektiğimiz bu film, umut ışığımız oldu” dedi.

'Umut Işığı oldu'

Aslı Kızmaz’ın ‘Benden Ne Olur’ adlı kitabından aynı ad ile uyarlanan filmin galası, Kanyon’da yapıldı. Oyuncu eşi İlker Kızmaz’ın tebrik ettiği Kızmaz, “O kadar şanslı bir kadınım ki... Bu hikayeyi yazmaya başladığımda ilk gece 11 sayfa yazmıştım ve Enis’e (Arıkan) gönderdim. Sonra kitap çıktı, Hazal (Kaya) hayatıma girdi ve oynamak istedi. Buradaki herkesin performansına inanamayacaksınız o kadar iyiler” dedi.

Cuma günü seyirciyle buluşmaya hazırlanan, yapımını Medyapım, Ay Yapım, Cj Entertainment’ın üstlendiği eserin özel gösterimine Ertuğrul Özkök, Hazal Kaya-Ali Atay, Furkan Andıç, Cem Cücenoğlu, Dilara Kırmıt, Sitare Akbaş, Alican Aytekin, Gökhan Mumcu, Sevda Baş ve Burak Güneş gibi isimler katıldı.

Filmde Sertab Bal karakterini canlandıran Kaya, “Bu film tam pandeminin ortasında çekildi, daha aşı yoktu. Hepimiz için umut ışığı oldu” dedi. 

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber