Geri Dön

Ünlü model aldatılmış

Şarkıcı Zayn Malik'in ABD'li ünlü manken Gigi Hadid ile altı yıllık ilişkisi sırasında, İngiliz TV yıldızı Abi Clarke ile de aşk yaşadığı öne sürüldü.

Ünlü model aldatılmış

'Sıska kızlardan yakındı'
İngiliz şarkıcı Zayn Malik'in (29) eski sevgilisi, ABD'li manken Gigi Hadid'i (26) İngiliz reality dizisi TOWIE'de yer alan Abi Clarke (30) ile aldattığı iddia edildi. İngiliz "Sun" gazetesinin haberine göre, Malik, birlikte bir kızları olan ve geçtiğimiz Ekim ayında ayrıldığı Hadid ile ilişkisi sırasında Clarke ile aşk yaşadı. ABD'nin Los Angeles kentinde bir barda tanıştığı Clarke'a "takıntılı" hale gelen Malik, onunla İngiltere'nin başkenti Londra'daki lüks evinde kaçamak yaptı. Bir dönem ABD boks şampiyonu Floyd Mayweather ile de ilişki yaşayan Abi Clarke, arkadaşlarına Zayn Malik'in kendisinin kıvrımlı vücudunu sevdiğini ve Los Angeles'taki "sıska kızlardan" yakındığını söyledi.

'Grinin Elli Tonu' gibi
Arkadaşlarına, Malik'in evinde "Grinin Elli Tonu" filmindekine benzeyen, zindanı andıran bir yatak odası olduğunu da söyleyen Clarke, şarkıcıyı filmin baş karakteri "Bay Grey" diye nitelediğini ifade etti. İlişkileri sırada şarkıcının Hadid ile ayrıldığını düşünen Clarke, Malik'in telefonunda mankenden gelen "Seni özledim" mesajını görünce beraberliği bitirdiğini aktardı. İngiltere'deki Clarke "İkinci kadın konumuna düşmek istemem" dese de ABD'deki Malik tarafından görüntülü aranıyormuş. Malik ile Hadid'in 6 yıllık ilişkisinin, şarkıcının mankenin annesiyle kavgası yüzünden bittiği belirtilmişti. Malik'in büyük beden kadınlara özel flört sitesi WooPlus'a kaydolduğu da ortaya çıkmıştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber