Geri Dön

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten'in kızı Ada beş yaşında

Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile meslektaşı Melis İşiten'in kızları Ada, beş yaşına girdi. 2019 yılında evliliklerini sonlandıran çift, kızları için bir araya geldi.

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten'in kızı Ada beş yaşında

Şimdilerde Show TV'de yayınlanan 'Üç Kuruş' dizisinde rol alan Uraz Kaygılaroğlu, 2014 yılında meslektaşı Melis İşiten ile evlenmiş, 2017'de kızları Ada'yı kucağına alarak ilk kez annelik ve babalık duygusunu yaşayan ünlü çift, Temmuz 2019'da yollarını ayırmıştı.

Boşansalar da dostluklarını sürdürmeyi başaran Melis İşiten ve Uraz Kaygılaroğlu, çocuklarının doğum günü için yeniden bir araya geldi.

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşitenin kızı Ada beş yaşında

Ada'nın 5'inci yaş günü için doğum günü partisi düzenleyen ikili, Instagram'da birbirlerini etiketleyerek, kızlarının yaş gününden renkli kareleri paylaştı.

Dondurucu soğukta saatlerce boşuna beklediler! Manuş Baba özür dilediSivas'ta konser vereceği günler öncesinden duyurulan Manuş Baba'nın, binlerce kişiyi saatlerce beklettiği, soğuğu bahane edip sahneye çıkmadığı iddia edildi. Hayal kırıklığı yaşayan hayranları, ünlü şarkıcıya tepki gösterdi. İptal gerekçesini anlatan Manuş Baba'dan özür açıklaması geldi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber