Geri Dön

Usta oyuncu Güven Kıraç adeta eridi!

Son olarak TRT1 ekranlarında yayınlanana 'Tövbeler Olsun' dizisinde rol alan Güven Kıraç, uyguladığı diyetle fazla kilolarından kurtulmayı başardı. Zayıf görüntüsüyle dikkat çeken usta oyuncu, "Diyetin tüm beslenme prensiplerini hayatıma uyguladım ve kilo verdim” dedi.

Usta oyuncu Güven Kıraç adeta eridi!

Hürriyet'in haberine göre; fazla kilolarından kurtulabilmek için daha önce zayıflama kamplarına da giden 61 yaşındaki Güven Kıraç, sonunda çareyi ketojenik diyette buldu.

Daha önce 'Tövbeler Olsun, 'Hekimoğlu', 'Beni Böyle Sev' gibi dizilerde rol alan ünlü oyuncu, yaklaşık bir yıldır uyguladığı diyet sayesinde 99 kilodan 73’e düştü.

Zayıf görüntüsüyle dikkat çeken Güven Kıraç, “Geçen yılın kasım ayında ketojenik diyete başladım. Diyetin tüm beslenme prensiplerini hayatıma uyguladım ve kilo verdim”  ifadelerini kullandı.

Usta oyuncu Güven Kıraç adeta eridi

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber