Geri Dön

Utangaç Sandra Pestemalciyan!

Oyuncu Akın Akınözü'nin uzun süredir beraber olduğu sevgilisi Sandra Pestemalciyan, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. 27 yaşındaki güzel, utangaç tavırlarıyla dikkat çekti.

Utangaç Sandra Pestemalciyan!

Son yıllarda büyük bir hayran kitlesine sahip olan oyuncuların başında gelen Akın Akınözü ve sevgilisi Sandra Pestemalciyan, geçtiğimiz yıllarda beraber çıktıkları Bodrum tatili öncesi İstanbul Havalimanı'nda kameralara yansımıştı.

Basın mensuplarını karşılarında görünce büyük şaşkınlık yaşayan ikiliden Pestemalciyan hızla havalimanı salonuna geçerken, Akınözü ayaküstü soruları yanıtlamıştı.

"PROFİLİMDE O ENERJİYİ YANSITMAK İSTEDİM"
Ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından 'happiness' (mutluluk) yazarak paylaştığı fotoğrafın ardından ortaya atılan "sevgilisine evlilik teklifi yaptığı" iddialarına, "Evllik teklifi gibi yorumlandı, hep oraya çekme niyeti var. Mutlu olduğumuz bir anda onu paylaşmak istedim. Profilimde o enerjiyi yansıtmak istedim. Öyle bir şey değil" sözleriyle cevap vermişti.

Utangaç Sandra Pestemalciyan

"EVLİLİK KONUMUZ BİLE DEĞİL"
Akınözü, geçtiğimiz aylarda ise Amerikan'ın en çok okunan dergilerinden HOLA'ya kapak olmuştu. Oyuncu, evliliğe dair düşüncelerini de şöyle açıklamıştı:

"Konumuz bile değil. Çünkü ikimiz de ortak hayalimizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Eğer evlilik, bu ortak rüyanın bir parçası olursa o zaman bunu tüm kalbimizle karşılayacağız."

Öncesinde ise ilişkiye başladıklarından beri yan yana görüntü vermemeye özen gösteren ikili, samimi halleriyle İstinye Park'ta görüntülenmişti.

SESSİZ KALDI
Sandra Pestemalciyan, son olarak geçtiğimiz gün Nişantaşı City's çıkışı bir arkadaşıyla objektiflere takıldı. Utangaç tavırlarıyla dikkat çeken Pestemalciyan, kendisine yöneltilen sorularına sesiz kalmayı tercih etti.

31 yaşındaki Akın Akınözü'nin evlilik ile ilgili yaptığı açıklamalara rağmen, çiftin yaz aylarında nikah masasına oturacağı konuşuluyor.

Utangaç Sandra Pestemalciyan

ANNESİ VE SEVGİLİSİYLE ALIŞVERİŞE ÇIKTI
Öte yandan yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz yıllarda sevgilisi Sandra Pestemalciyan ve annesi Özlem Akınözü'yle Nişantaşı'nda kameralara yansımıştı.

Alışveriş yapan üçlü, yol ortasında uzun süre boş taksi aramıştı. Gelen boş taksiye annesi ve sevgilisiyle birlikte binen Akınözü, elindeki alışveriş çantaları da dikkatlerden kaçmamıştı.

SANDRA PESTEMALCİYAN KİMDİR?
Sandra Pestemalciyan, 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 2011 yılında Fevziye Mektep Vakfı Işık Okulları’nı bitiren Sandra Pestemalciyan, 2016 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olmuştur. New York State University ‘de Ekonomi eğitimi almıştır.

2018 yılında çalışma hayatına atılan güzel isim PINKO adlı şirket bünyesinde Marka Yöneticisi olarak çalışmıştır. Ardından 2018 yılının Ağustos ayında Tohum Design isimli şirkette Satış ve Pazarlama Yöneticisi olarak çalışma hayatını sürdürmüştür.

Utangaç Sandra Pestemalciyan

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber