Geri Dön

Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölüm full izle! Uyanış Büyük Selçuklu 19. bölüm fragmanı yayımlandı!

Uyanış Büyük Selçuklu 18. son bölüm ile pazartesi akşamı ekrana geldi. Sultan Melikşah'ın hayatını anlatan fenomen dizi oyuncuları ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Sevilen dizi Uyanış Büyük Selçuklu 19. bölüm fragmanı sorgulanmaya başladı. İşte, son bölüm detayları...

Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölüm full izle! Uyanış Büyük Selçuklu 19. bölüm fragmanı yayımlandı!

Uyanış Büyük Selçuklu TRT1 ekranlarında ilgiyle izleniyor. Buğra Gülsoy'un Sultan Melikşah'a hayat verdiği dizinin oyuncu kadrosu da konuşulanlar arasında bulunuyor. 18. son bölüm sonrasında Uyanış Büyük Selçuklu 19. bölüm fragmanı araştırılıyor. Uyanış Büyük Selçuklu 18. bölüm özeti haberimizde.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Saldırıya uğrayan Başulu’ya Melikşah’ın teşvik etmesiyle geçmiş olsun için giden Zübeyde büyük bir sürprizle karşılaşmıştı. Zira Sencer’in annesi diye gittiği Başulu, yıllar önce saraydan sürgün edilmiş Kıpçakların kızı Başulu’dan başkası değildi. Başulu’yu gördüğü ilk anda tanıyan ve sırrı öğrenecek olan Zübeyde’nin tutumu ne olacaktır? Paydaşı oluverdiği bu tehlikeli sırrı Melikşah’a açacak mıdır?

Öte yandan Zübeyde’nin saraya gelmesiyle saraydaki dengeler Terken’in aleyhine değişmiş, hem başhatunluk makamından olmuş hem de Melikşah’tan uzaklaşmak zorunda kalmıştı. Terken’i içinde bulunduğu bu zor durumdan kurtaracak olan müjde ne olacaktır? Başulu’yu ağır yaralayan, Korkut Bey’i şehit eden ve birçok masum insanın kanına giren Markus, Sencer’in intikamından nasıl kurtulacaktır? Diğer taraftan Hasan Sabbah, peşine düşen Melikşah ve Nizamülmülk’ün gazabından kurtulmak için uçurumdan ölüme atlamıştı.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 19. BÖLÜM ÖN İZLEME YAYIMLANDI

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 18. SON BÖLÜM FULL İZLE

Magazin Haberleri Bülteni (26 Şubat 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet