Geri Dön

Uyanış Büyük Selçuklu 23. bölüm full izle! Uyanış Büyük Selçuklu 24. yeni bölüm fragmanı...

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 23. son bölüm ile pazartesi akşamı sevenlerinin karşısına çıktı. Dizi yine nefes kesti. Melikşah, Kılıçarslan'ı Anadolu'ya göndereceği haberini yayarak Markus'u tuzağa düşürür ve oğlu Tapar'ın intikamını alır. Peki, Uyanış Büyük Selçuklu 24. bölüm fragmanı yayımlandı mı?

Uyanış Büyük Selçuklu 23. bölüm full izle! Uyanış Büyük Selçuklu 24. yeni bölüm fragmanı...

Melikşah, sonunda oğlu Tapar'ın intikamı almıştır. Öte yandan kutsal mızrak da artık Selçuklulardadır. Mızrak, Türk topraklarındaki Haçlıları da dize getirmiştir. Ancak artık daha kanlı savaşlar ekrana gelecek. TRT1'in sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu 23. son bölümde neler oldu? İşte, son bölüm detayları...

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kılıçarslan’ın Anadolu’ya gitmekte olduğu yanlış bilgisini duyurarak Markus’u tuzağa çeken Melikşah, onu öldürüp Tapar’ın intikamını almıştı. Markus’un ölümüyle kutsal mızrak da Selçuklu’nun eline geçmişti. İzakyos, Bizans için hayati öneme sahip olan ve Hristiyanlığın kutsallarından biri kabul edilen bu mızrağı Melikşah’tan almak için ne yapacaktır? Öte yandan Melikşah’ın kutsal mızrağı ele geçirmesi ve topraklarına sızan Haçlıları dize getirmesi İslam dünyasındaki itibarını arttırmıştır.

Sabbah, Melikşah’ın yükselen saygınlığını yok etmek için ne yapacaktır? Bu amaçla İzakyos ile Sabbah’ı yeniden buluşturacak kanlı eylem ne olacaktır? Melikşah ile arası giderek açılan ve onunla uzlaşmaz bir noktaya varan Tekiş, Melikşah’ı tahttan indirmekle sonuçlanabilecek her yola başvuracaktır. Devletin içinde bulunduğu siyasi ve sosyal çalkantıyı bahane ederek Selçuklu Devleti’nin kurucu unsuru olan ve belkemiğini oluşturan Türkmen Beylerini Melikşah’a karşı etrafında birlik olmaya çağıracaktır. Türkmen Beyleri, Melikşah’a karşı isyan etmeyi kabul edip Tekiş’in saflarına katılacaklar mıdır?

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 24. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Zeynep Tokuş yoga eğitmeni olarak setlere döndü'Deli Yürek' dizisinde canlandırdığı Zeynep rolüyle hafızalara kazınan Zeynep Tokuş, 10 yıl önce evlendikten sonra oyunculuğu bıraktı. Setlere ara veren Zeynep Tokuş yıllar sonra sete gitti ama bu sefer yeni işi yoga eğitmeni olarak.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet