Geri Dön

Uyanış Büyük Selçuklu 24. bölüm izle! Uyanış Büyük Selçuklu 25. yeni bölüm fragmanı...

Melikşah dönemini ekrana getiren Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 24. son bölüm ile nefes kesti. Dizinin takipçileri ise Uyanış Büyük Selçuklu 25. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı aramasına yoğunlaştı. Selçuklu içinde kaos, Tekiş nedeniyle büyümeye başlar. İşte, Uyanış Büyük Selçuklu 24. son bölüm...

Uyanış Büyük Selçuklu 24. bölüm izle! Uyanış Büyük Selçuklu 25. yeni bölüm fragmanı...

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 24. bölüme, Tekiş'in hamleleri damga vurdu. Melikşah'ı tahttan indirmek için her yola başvuran Tekiş, çözümü Selçuklu'nun en yakınında arar. Ancak Gazali'nin öğrendikleri yeni bir çıkış yolu olabilir. TRT1'in rağbet gören dizisi Uyanış Büyük Selçuklu 25. yeni bölüm ön izlemesi de ekrana geldi. 

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR!

Melikşah ile arası giderek açılan ve onunla uzlaşmaz bir noktaya varan Tekiş, Melikşah’ı tahttan indirmekle sonuçlanabilecek her yola başvuracaktır. Devletin içinde bulunduğu siyasi ve sosyal çalkantıyı bahane ederek Selçuklu Devleti’nin kurucu unsuru olan ve belkemiğini oluşturan Türkmen Beylerini Melikşah’a karşı etrafında birlik olmaya çağıracaktır. Şelemzar’da Batıni tüccarlar, ahaliyi kendi batıl yollarına çekmek için harekete geçmişti. Batıni hekimler Darüşşifa’da hızla yuvalanmaya başlamıştı. Faaliyetlerin hızlanmasını isteyen Sabbah, Faysal’a Şelemzar’da bir Batıni medrese kurmasını söylemişti. Şelemzar’da Batınileri giderek güçlenirken; ahalinin arasına karışan Gazali, yasaklı olan Batınilerin Şelemzar’da çoğalmaya başladıklarını anlamıştı.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 25. BÖLÜM ÖN İZLEME

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 24. SON BÖLÜM FULL İZLE...

18 Nisan 2021 Magazin Haberleri Bülteni18 Nisan 2021 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet