Geri Dön

Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezon ne zaman başlayacak? Yeni bölüm bu akşam var mı?

Pazartesi günleri ekrana gelen Uyanış Büyük Selçuklu uzun zaman önce sezon finali yaptı. Dizi sezonunun başlamasıyla birlikte projenin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Bu nedenle de "Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezon ne zaman başlayacak?" sorusu yöneltiliyor.

Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezon ne zaman başlayacak? Yeni bölüm bu akşam var mı?

Eylül ayı geldi ve dizi sezonu da başladı. Birçok dizinin yeni bölümü yayınlandı. Pazartesi günleri ekrana gelen Uyanış Büyük Selçuklu'nun ne zaman çekimlere başlayacağı araştırılıyor. Dizinin takipçileri sürekli olarak "Uyanış Büyük Selçuklu yeni sezon ne zaman başlayacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?" sorusunu soruyor.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Uyanış Büyük Selçuklu ne zaman başlayacağına yönelik kanaldan ve yapımcılardan bir duyuru gelmedi. Dizinin yeni sezonunun ekim ayının ortalarında başlaması bekleniyor. 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sabbah ve Mitras, Baturalp ve Başulu ile birlikte Sencer ve Tapar’ı da tuzağa düşürmüştür. Selçuklulara altın darbeyi sonunda vurabileceklerini düşünen Sabbah ve Mitras, karşılarında birden Melikşah’ı bulmuştur. İki taraf arasında yaşanacak mücadele sonucunda taraflar önemli bir yara alacaktır. Melikşah, sonunda Sabbah ve Mitras’ı ortadan kaldırmayı başarabilecek midir?

Başulu’yu Kıpçak Diyarı’na götürmeye kararlı olan Baturalp, yaşadığı bu tuzak sonucunda kardeşiyle birlikte gitmekte hala ısrarcı olacak mıdır? Melikşah ile Baturalp arasındaki yüzleşmede neler yaşanacaktır? Melikşah’ın Başulu’ya karşı olan duyguları, saraydaki düzeni nasıl etkileyecektir?

Batıniler’e karşı büyük bir savaş açan Selçuklular’ın hamleleri, Sabbah’ı nasıl etkileyecektir? Kuvel Kalesi fethini durdurmak için elinden geleni yapan Sabbah ile Mitras’ın Melikşah’a karşı olan mücadelelerinde hangi taraf galip gelecektir?

Takipleri sonucunda Terken’in Karahanlı askerlerini çağırttığını öğrenen ve Terken ile Tacülmülk’ü hiç beklemedikleri anda yakalayan Zübeyde Hatun, bu durumu Melikşah’a iletecektir. Melikşah, Terken ile Tacülmülk’ün bu gizli planı karşısında nasıl bir karar alacaktır?

Kuvel Kalesi fethinin ardından son bir görev için Nizamülmülk’le yola koyulmayı planlayan Melikşah’ın geçmişe, atalarına dair duyacakları yepyeni bir sayfa açacaktır.

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber