Geri Dön

‘Üzülmeyin, biz çok mutluyuz’

Mustafa Sandal, Emina Jahovic’ten boşandığı için üzülen hayranlarına, “Üzülmeyin, biz çok mutluyuz. O çocuklarımın annesi ve her zaman kıymetlimdir” yanıtını verdi.

‘Üzülmeyin, biz çok mutluyuz’

Mustafa Sandal, önceki akşam ‘#MustafaSandalReset’ hashtag’iyle Twitter’dan takipçilerinin sorularını cevapladı. Genç neslin yetenekli müzisyenlerinden Eypio ile ‘Reset’ şarkısına düet yapan Sandal, 2.5 saat süren ‘Soru-Cevap’ta samimi açıklamalar yaptı. Geçtiğimiz ay 10 yıllık eşi Emina Jahovic’ten boşanan sanatçı, üzülen hayranları için, “Üzülmeyin, biz çok mutluyuz. O benim çocuklarımın annesi, her zaman kıymetlimdir” cevabını verdi. “Tekrar evlenecek misiniz?” sorusuna ise Sandal, “Şu an için öyle bir düşüncem yok. Ancak büyük konuşmamak gerekiyor bu hayatta! Şimdilik böyle çok iyiyim” cevabını verdi.

‘Best of’ gelebilir

Hayattaki her pişmanlığın insan ruhuna tecrübe olarak girdiğini söyleyen sanatçı, genç kalmanın sırrını ise, “Hayata pozitif bakmak, çocuklarıma sarılmak ve elbette spordan vazgeçmemek” olarak açıkladı. 2019’da sanat hayatının 25’inci yılını kutlayacağını belirten Sandal, “Özel bir albüm düşünüyoruz. Bu bir ‘Best of’ da olabilir” dedi.

Sandal, iyi bir teklif gelmesi halinde sinema filminde de rol alabileceğinin altını çizdi.

Magazin Haberleri Bülteni (27 Mayıs 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber