Geri Dön

Vize Festivali, İrem Derici ile sona erdi

Kırklareli'nin  Vize ilçesinde bu yıl gerçekleştirilen 11. Vize Tarih ve Kültür Festivali, şarkıcı İrem Derici konseri ile sona erdi.

Vize Festivali, İrem Derici ile sona erdi

Gece konserleri, Vizeli Raca HipHop konseri ile başladı. Konser sonunda Belediye Başkanı Sedat Balkı, Raca HipHop solisti Orhan Balık'a, teşekkür ederek Vizeli şairlerin yazmış oldukları kitap ve plaket takdim etti. Gecenin ikinci sanatçısı Orhan Ölmez, eğlenceli şarkılardan oluşan repertuvarı ile tüm konukları coşturdu.

Belediyenin icraatlarını anlatan Belediye Başkan Balkı, festivale destek olanlar ile Vizeli yazar ve minyatür maket sanatçısından oluşan davetlileri sahneye davet ederek, festivale katkılarından ve Vizenin tanıtımına katkı sağladıkları için kendilerine teşekkür ederek plaket takdim etti.


Gecenin sonunda sahne alan İrem Derici, sevenlerine muhteşem bir konser sundu. Birbirinden hareketli şarkıları ile adeta gençleri coşturan İrem Derici'ye, gecenin sonunda Belediye Başkanı Balkı tarafından, Vizeli şairlerin yazmış oldukları kitap, çiçek ve plaket verildi.

Musa Eroğlu'nun 55 yıllık eşi son yolculuğuna uğurlandıTürk Halk Müziği sanatçısı Musa Eroğlu'nun eşi, 72 yaşındaki Fatma Eroğlu, memleketi Mersin'de düzenlenen törenle toprağa verildi. Usta sanatçının, 55 yıllık hayat arkadaşına son bakışı yürekleri yaktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber