Cadde 'Ya Çok Seversen'in yeni bölümünden heyecan yaratan tanıtım

'Ya Çok Seversen'in yeni bölümünden heyecan yaratan tanıtım

08.08.2023 - 10:29 | Son Güncellenme:

Kanal D’nin; yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği; başrollerini Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın paylaştığı 'Ya Çok Seversen'de durumlar karışıyor. Yeni bölümden yayınlanan eğlenceli tanıtımda ikili arasında yakınlaşma artarken, Füsun’un eline geçen Leyla ve çeteyle ilgili fotoğraflar yeni bölümün heyecanlı sahnelerinin ipuçlarını veriyor.

Türkiye ile birlikte 20’den fazla ülkede eş zamanlı yayınlanmaya başlayan ve büyük beğeni toplayan Ya Çok Seversen'in hikayesinde heyecan giderek artıyor.

Haberin Devamı

Hikayenin derinleştiği, eğlenceli anlar kadar duygusal sahnelerin de yer aldığı dizinin perşembe akşamı yayınlanacak 6’ncı bölümünden tanıtım yayınlandı. Ateş ve Leyla’nın yakınlaşmaları dikkat çekerken, Ateş’in kardeşleriyle beraber geçirdiği anların yanı sıra Füsun’un eline ulaşan fotoğraflar da hikayeye dair merakı yükseltiyor.

Ya Çok Seversenin yeni bölümünden heyecan yaratan tanıtım

Senaryosunu Erdi Işık, Karden Kasaplar, Senem Birlik’in birlikte yazdığı ve Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği Ya Çok Seversen’in oyuncu kadrosunda; Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan dışında Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebüzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Lara Pera Aslan, Özgün Akaçca, ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler yer alıyor.

Ya Çok Seversenin yeni bölümünden heyecan yaratan tanıtım

Haberin Devamı

Ay Yapım imzalı Ya Çok Seversen dizisi, heyecan dolu yeni bölümüyle 10 Ağustos Perşembe akşamı Kanal D’de.

Ya Çok Seversenin yeni bölümünden heyecan yaratan tanıtım