Geri Dön

Yağız Can Konyalı: Tembellikten kaçıyor olabilirim

Oyuncu Yağız Can Konyalı, Yasemin Şefik’in ‘Mevzu Aşk’ programına konuk oldu. Aynı anda hem dizi, hem tiyatro, hem de film projesine başladığını belirten Konyalı, "Sanırım tembellikten kaçıyor olabilirim" dedi.

Yağız Can Konyalı: Tembellikten kaçıyor olabilirim

Kanal D için çekilen dört bölümlük mini dizi 'Gönül Hırsızı'nın senaryosunu okur okumaz çok beğendiğini söyleyen Yağız Can Konyalı, “Çok orijinal bir iş. İçinde olduğum için çok mutluyum, yayınlanması için sabırsızlanıyorum” dedi.

"ORADAKİ KARAKTERİMİ ÇOK SEVİYORUM"
Konyalı, Esra Bezen Bilgin ile birlikte oynadıkları tiyatro oyunu ‘Sesin Resmi’ ile ilgili seyirciden çok iyi yorumlar aldıklarını belirtti. Dijital için çekmeye başladıkları ‘Erkek Severse’ dizisiyle ilgili de açıklamalarda bulunan oyuncu, "Oradaki karakterimi çok seviyorum. Çok güzel bir iş ve ekip. Ömür Atay hocamızla birlikte çalışıyoruz, keyifli gidiyor” ifadelerini kullandı.

"İş seçmede zorlu biri misin?" sorusunu Konyalı, “Hayır değilim. Senaryonun dışında sadece şuna dikkat ediyorum; ‘ben bunu daha önce oynadım mı?’. Şu an içinde bulunduğum üç projede de ayrı karakterleri oynadığım için kabul ettim” şeklinde cevapladı.

"HEP SETTEYİZ"
Ünlü oyuncu, "Magazin haberlerinde yer almıyorsun” yorumuna ise gülerek, “Vaktimiz yok, hep setteyiz” yanıtını verdi.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber